reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
Ja miałam mdłości Przez 5 dni i wszystko przeszło dzisiaj czuje się bardzo dobrze nawet mnie nie odrzuca na zapachy, też się martwię że coś jest nie tak ale umówiłam się na wizytę na poniedziałek żeby skontrolować bo nie wytrzymam do 27 września. Piersi mnie jedynie bola przy mocniejszym dotyku. Ogólnie to też się już na czytałam o poronieniach itp. Ale najwięcej poronień dochodzi do 6 tygodnia ciazy gdy dopiero serce dziecka zaczyna się kształtować. Mnie na razie uspokoiło to że serce mojego dzidziusia w 7+3 biło 141/min i miał 1cm liczę że w poniedziałek będzie już większy ❤️ Chociaż Tez mam obawy i cały czas się zastanawiam czy jest wszystko ok.
 
Niedość, że świruje przed wizytą to jeszcze pisala do mnie koleżanka z pracy, że firma chce się ze mną skontaktować i już tworzę scenariusze czy chcą spytać czy przed końcem umowy wrócę do pracy czy powiadomić, że mi jej nie przedłużą, bo mam do połowy października czy co innego 🙈
 
Ja miałam mdłości Przez 5 dni i wszystko przeszło dzisiaj czuje się bardzo dobrze nawet mnie nie odrzuca na zapachy, też się martwię że coś jest nie tak ale umówiłam się na wizytę na poniedziałek żeby skontrolować bo nie wytrzymam do 27 września. Piersi mnie jedynie bola przy mocniejszym dotyku. Ogólnie to też się już na czytałam o poronieniach itp. Ale najwięcej poronień dochodzi do 6 tygodnia ciazy gdy dopiero serce dziecka zaczyna się kształtować. Mnie na razie uspokoiło to że serce mojego dzidziusia w 7+3 biło 141/min i miał 1cm liczę że w poniedziałek będzie już większy ❤️ Chociaż Tez mam obawy i cały czas się zastanawiam czy jest wszystko ok.
Ja nie mam praktycznie żadnych objawów a jest wszystko wporzadku więc nie sugeruj się tym 🙂
 
Ja dzisiaj poprostu miałam taka noc że w życiu jeszcze tak nie spałam... usnelam około 1 w nocy. Obudziłam się o 2.30 i do 5 rano nie spałam. Najlepsze jest to że wg nie byłam śpiącą. Oczy otwarte i mogłabym wstawać... masakra jakaś 😐😐
 
Teraz mam czas więc piszę 😁
Tętno dzidziusia 173/min ❤️❤️❤️
Dzisiaj z parterem i Pan dr pokazywał rączki, nóżki, paluszki, nawet nosek 🤭 prawie tam ryczałam ze szczęścia 😁
Mój facet później sam dopytywał się lekarza o badania nifty i pappa.. Az byłam w szoku bo w domu nic nie mówił.. Dopiero po tym uzg 🥰
Ulżyło mi na maxa bo bałam się strasznie 😅 no i wyszło, że dzidzia o 1 dzień starsza 😊
CUDO 😍 gratuluję!!
 
reklama
Ja dzisiaj poprostu miałam taka noc że w życiu jeszcze tak nie spałam... usnelam około 1 w nocy. Obudziłam się o 2.30 i do 5 rano nie spałam. Najlepsze jest to że wg nie byłam śpiącą. Oczy otwarte i mogłabym wstawać... masakra jakaś 😐😐
niestety, ale witaj w klubie...mam podobne problemy od ponad 2 tygodni...
 
Do góry