reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja również czekam na same najlepsze wiadomości z dziś 🤞🍀☀️

Słuchajcie muszę Wam powiedzieć, że dzis pierwszy dzień od ponad tygodnia wstałam i nie jest mi niedobrze i nic w łóżku nie jadłam rano. Szok! Ciekawe, jak długo to potrwa, ta chwila wytchnienia 🤔 dobre i kilka godzin spokoju hehe.
Do tego po 5 dniach nie mam dzis ochoty na ogórkowa!!! Chyba zrobię dziś pomidorową 🤣🤣
Mąż wczoraj do mnie przyszedl i mówi że musimy poważnie porozmawiac... bo ja mu chyba zakwaszę to dziecko tymi ogórkami hahahaha 🤣🤣🤣🤣

Uważaj, bo mąż może mieć rację :D bobas w brzuchu przejmuje smaki, które często odczuwa :D Moja mama w ciąży zajadała się ogórkami i ja od małego lubię sobię wciągnąć słoik ogórków konserwowych :D
 
reklama
Też lubię ogóreczki(oprócz małosolnych.. Bleee) , ale jeszcze nie miałam mega pilnej potrzeby zjedzenia ich teraz - już 😁
 
Uważaj, bo mąż może mieć rację :D bobas w brzuchu przejmuje smaki, które często odczuwa :D Moja mama w ciąży zajadała się ogórkami i ja od małego lubię sobię wciągnąć słoik ogórków konserwowych :D
masz rację 😀 moja mama jak była ze mną w ciąży to wypijała sok ze słoika ogórków kiszonych dlatego moze ja bardzo lubię ogórkowa zupę i do tego teraz mnie tak extra na nią wzięło 🤣🤣
 
Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
 
Uważaj, bo mąż może mieć rację :D bobas w brzuchu przejmuje smaki, które często odczuwa :D Moja mama w ciąży zajadała się ogórkami i ja od małego lubię sobię wciągnąć słoik ogórków konserwowych :D
Haha a moja teściowa nic nie lubi a mąż je wszystko ze smakiem wiec to chyba loteria 🤣

Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
Nie No przestań!! Przecież dolegliwości powodują hormony, po jakimś czasie organizm się do nich przyzwyczaja i dlatego dolegliwości maleją! Wszystko jest dobrze! Nie czytaj internetow! 😘
 
A ja mam pytanie z ciut innej beczki: jaki biustonosz polecacie do spania?korzystacie? Czy śpicie bez?, 🤔
Ja śpię w krótkim topie na ramiączka zamiast biustonosza. Delikatnie trzyma piersi, więc przy dużych rozmiarach się raczej nie sprawdzi, ale dla mnie to wystarczające, że mi się cycki nie rozjeżdżają za bardzo jak leżę na boku. 😂
 

Załączniki

  • top.png
    top.png
    130,6 KB · Wyświetleń: 48
Haha a moja teściowa nic nie lubi a mąż je wszystko ze smakiem wiec to chyba loteria 🤣


Nie No przestań!! Przecież dolegliwości powodują hormony, po jakimś czasie organizm się do nich przyzwyczaja i dlatego dolegliwości maleją! Wszystko jest dobrze! Nie czytaj internetow! 😘
masz rację, dziękuję 😘 musi być dobrze 😊 jeszcze tydzień i znowu zobaczę dzidzię na usg 🙈
 
reklama
Do góry