reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja również czekam na same najlepsze wiadomości z dziś 🤞🍀☀️

Słuchajcie muszę Wam powiedzieć, że dzis pierwszy dzień od ponad tygodnia wstałam i nie jest mi niedobrze i nic w łóżku nie jadłam rano. Szok! Ciekawe, jak długo to potrwa, ta chwila wytchnienia 🤔 dobre i kilka godzin spokoju hehe.
Do tego po 5 dniach nie mam dzis ochoty na ogórkowa!!! Chyba zrobię dziś pomidorową 🤣🤣
Mąż wczoraj do mnie przyszedl i mówi że musimy poważnie porozmawiac... bo ja mu chyba zakwaszę to dziecko tymi ogórkami hahahaha 🤣🤣🤣🤣
Tydzień temu miałam tak samo🙈 Cudowne uczucie obudzić się i nie mieć mdłości 🙈
A ja mam pytanie z ciut innej beczki: jaki biustonosz polecacie do spania?korzystacie? Czy śpicie bez?, 🤔
Ja zawsze bez😊
Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
Tak jak pisałam wyżej, od tygodnia nie mam mdłości o o ile na początku mnie to ucieszyło to im bliżej wizyty tym bardziej warjowałam że coś jest nie tak🤦🏻‍♀️
 
reklama
Ja się już przestałam zastanawiać czy to dobrze że nie mam żadnych objawów czy nie. Raptem kilka razy zdarzyło mi się żeby mnie zemdliło ale to też jakoś nie mocno. Czuję się bardzo dobrze, piersi raz bolą mocniej raz mniej. Byłam na dwóch wizytach, na obydwu wszystko było okej więc zamiast się przejmować brakiem objawów to cieszę się tym że tak dobrze się czuję i mam nadzieję, że tak już zostanie 😊 Grunt to pozytywne nastawienie, dlaczego od razu mam zakładać że na pewno coś jest lub będzie nie tak skoro dookoła rodzi się tyle dzieci :) Przestałam czytać internet i forum, jak mam jakieś wątpliwości to radzę się tylko i wyłącznie lekarza lub położnej, bo jakby tak się nad tym zastanowić to patrząc na to co wcześniej czytałam to już dawno powinnam nie być w ciąży 🤦‍♀️🤷‍♀️😅 Tak samo jak z diagnozowaniem się przez internet - 90% złych wyników to wg Google na pewno rak a ostatecznie okazuje się, że to jakaś pierdoła ☺️
 
A teraz wieści z wizyty😁
Mój maluszek ma prawie 5cm😍 Serduszko pięknie bije❤️ Ostatnio ciąża wychodziła 5 dni młodsza a dziś 3 dni starsza😁🤣 Jestem tak szczęśliwa, że chyba nic mi dziś humoru nie popsuje🙈
 

Załączniki

  • IMG_20210908_105655943_HDR~2.jpg
    IMG_20210908_105655943_HDR~2.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 77
Niedość, że świruje przed wizytą to jeszcze pisala do mnie koleżanka z pracy, że firma chce się ze mną skontaktować i już tworzę scenariusze czy chcą spytać czy przed końcem umowy wrócę do pracy czy powiadomić, że mi jej nie przedłużą, bo mam do połowy października czy co innego 🙈
A informowałaś ich o ciąży? Muszą Ci przedłużyć umowę do dnia porodu jeśli Twoja umowa wygasa po skończonym 12 tygodniu ciąży.
 
reklama
Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
Ja tez tak nie raz schizuje. Jak bardzo bolało podbrzusze to źle i panika jak teraz nie boli to tak samo. W przypadku bólu piersi czy nudności tez raz są a raz nie. I w glowie juz rozne historie i domysły. 😞
Ja dzisiaj poprostu miałam taka noc że w życiu jeszcze tak nie spałam... usnelam około 1 w nocy. Obudziłam się o 2.30 i do 5 rano nie spałam. Najlepsze jest to że wg nie byłam śpiącą. Oczy otwarte i mogłabym wstawać... masakra jakaś 😐😐
Ja przez ostatnie tygodnie mam podobnie. Wybudzam sie po kilka razy, pozniej zasnac nie moge ...
A teraz wieści z wizyty😁
Mój maluszek ma prawie 5cm😍 Serduszko pięknie bije❤️ Ostatnio ciąża wychodziła 5 dni młodsza a dziś 3 dni starsza😁🤣 Jestem tak szczęśliwa, że chyba nic mi dziś humoru nie popsuje🙈
Śliczny Człowieczek 🥰
 
Do góry