reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja również czekam na same najlepsze wiadomości z dziś 🤞🍀☀️

Słuchajcie muszę Wam powiedzieć, że dzis pierwszy dzień od ponad tygodnia wstałam i nie jest mi niedobrze i nic w łóżku nie jadłam rano. Szok! Ciekawe, jak długo to potrwa, ta chwila wytchnienia 🤔 dobre i kilka godzin spokoju hehe.
Do tego po 5 dniach nie mam dzis ochoty na ogórkowa!!! Chyba zrobię dziś pomidorową 🤣🤣
Mąż wczoraj do mnie przyszedl i mówi że musimy poważnie porozmawiac... bo ja mu chyba zakwaszę to dziecko tymi ogórkami hahahaha 🤣🤣🤣🤣
 
Ja śpię bez i najchętniej chodzę bez, bo z moich wszystkich biustonoszy zostały mi tylko dwa wygodne 😂 będę musiala się w końcu wybrać na zakupy🙈
Ja tez śpię bez, ale zastanawiam się czy w okresie ciąży nie kupić jakiegoś specjalnie dedykowanego na noc😁- o ile takie istnieją 😁bo jest mi jakoś tak niekomfortowo..
 
A ja mam pytanie z ciut innej beczki: jaki biustonosz polecacie do spania?korzystacie? Czy śpicie bez?, 🤔
Ja śpię bez, nie wyobrażam sobie w. Co prawda nie mam jakiś turbo dużych piersi, ale mimo że w nocy bolą jak cholera np przy przekręcaniu się z boku na bok to i tak się nie zdecyduję żeby spać w biustonoszu 😁
 
A ja mam pytanie z ciut innej beczki: jaki biustonosz polecacie do spania?korzystacie? Czy śpicie bez?, 🤔
Ja śpię i chodzę po domu w staniku sportowym z samego materiału, mięciutki bez żadnych miseczek itp. Jest mi bardzo wygodnie bo jak zdejmuje stanik to czuje takie ciężkie piersi. 😊
 
Ja dzisiaj robię zupę krem z soczewicy bo już za mną chodzi 😊 ogórkowej nie lubię od zawsze i nie mam ochoty. Ale wczoraj polazlam do maca po nugetsy bo mi ochotę narobilyscie. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 💪🥰
 
reklama
Ja śpię bez, nie wyobrażam sobie w. Co prawda nie mam jakiś turbo dużych piersi, ale mimo że w nocy bolą jak cholera np przy przekręcaniu się z boku na bok to i tak się nie zdecyduję żeby spać w biustonoszu 😁
Ja aktualnie noszę 65E, i to już jest o miseczkę więcej niż normalnie.
To muszę przemyśleć temat czy warto coś kupować czy jednak nie 😁
 
Do góry