reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja dzisiaj poprostu miałam taka noc że w życiu jeszcze tak nie spałam... usnelam około 1 w nocy. Obudziłam się o 2.30 i do 5 rano nie spałam. Najlepsze jest to że wg nie byłam śpiącą. Oczy otwarte i mogłabym wstawać... masakra jakaś 😐😐
Tez mam podobnie. Najlepiej mi się śpi od 6.00 jak stary wstaje i mam całe łóżko dla siebie 🤪 ale dziś o 8.00 podjechał bus , trąbił i było „ziemniaki cebula buraki ZAPRASZAMY!!” wiec pospane 🤣
A teraz wieści z wizyty😁
Mój maluszek ma prawie 5cm😍 Serduszko pięknie bije❤️ Ostatnio ciąża wychodziła 5 dni młodsza a dziś 3 dni starsza😁🤣 Jestem tak szczęśliwa, że chyba nic mi dziś humoru nie popsuje🙈
Cudowna dzidzia 🤩 który to już u Ciebie tydzień ? 😍
 
reklama
Ale to przestalas czuć i coś niedobrego się wydarzyło? Bo nie pamiętam wszystkich historii.
Ja po prostu wiedziałam, że to to. Zajrzałam do rodziców do domu, siedziałam z mamą w kuchni i pamiętam jak podskoczyłam prawie do góry i mówię amie, że poczułam ruchy 💪🥰
Wydaje mi się ze wtedy właśnie przestało bić serduszko.
Ale teraz staram się być dobrej myśli biorę acard, kłuje sie heparyną...
 
Ehh powiem Wam że pewnie jestem mega uciążliwa ale juz zaczynam się stresować czy wszystko jest ok skoro dziś czuje się te kilka godzin rano lepiej i nie jest mi niedobrze... dramat 😳😳🥺🥺 oczywiście nie mogę czytać internetu bo tam od razu.. nawet nie chce mówić. Wiem, ze objawy przychodzą i odchodzą ale jakoś automatycznie czlowiek się nakręca 🥺
Jak zaczęłam brać duphasyon to pierwszy tydzień byla tragedia...bolala mnie głowa, nie mogłam jeść i spałabym non stop...teraz już biorę 3 tydzień, czyli ostatni chyba, zależy jak lekarz zadecyduje...apetyt wraca, głowa już nie boli, no a senna jestem nadal, ake nie tak bardzo
 
Ja chyba jajko zniosę jeszcze przez godzinę, zamiast zrobić obiad, ogarnąć trochę życie to siedzę z Facebookiem i tylko patrze ile jeszcze do wizyty 🙈😅
 
A teraz wieści z wizyty😁
Mój maluszek ma prawie 5cm😍 Serduszko pięknie bije❤️ Ostatnio ciąża wychodziła 5 dni młodsza a dziś 3 dni starsza😁🤣 Jestem tak szczęśliwa, że chyba nic mi dziś humoru nie popsuje🙈

Super, ale wspaniale zdjecie, jaki juz duży dzidziuś ❤🙈
Dzieki też za uspokojenie, że mialas to samo i wszystko jest dobrze 😊
 
reklama
Do góry