reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzień dobry 🌞 U mnie dziś tak pięknie słoneczko świeci a mi się nic nie chce🙈
Skończyły się mdłości ale zaczęły zawroty głowy i niewiem co gorsze 🤔 W środę mam wizytę. Wydawało mi się, że się nie denerwuje ale od dwóch dni mam koszmary🤦🏻‍♀️
 
reklama
dzięki dziewczyny, staram się myśleć pozytywnie 👍🏼 mam tylko nadzieję, że nie ma to związku z hashimoto 💔 zobaczymy co jutro powie lekarz
Oooo tez po ostatniej ciąży wyszło, ze choruje na hashimoto. Jak to wyglada u Ciebie z przyjmowaniem leków? Musiałaś coś zmieniać? I oczywiście, trzeba myśleć tylko pozytywnie! Ciąża to nie matematyka, tu nie ma tylko 0 lub 1, każda jest inna.
 
A ja mam pytanie z innej beczki może mnie nie zlinczujecie 😁 czy któraś z was paliła przed ciąża?? Ja paliłam i teraz ta złość na ludzi to sama nie wiem czy zmiana nastrojów czy to przez brak palenia bo człowiek wbija sobie w głowę... Denerwują mnie wszyscy, własny mąż jakim kolwiek słowem doprowadza mnie do Białej gorączki...
Ja palilam. Jak zrobilam test to od razu przestałam i tak od testu se 3 tyg chodziłam poirytowana. Teraz przeszlo
 
Dzień dobry 🌞 U mnie dziś tak pięknie słoneczko świeci a mi się nic nie chce🙈
Skończyły się mdłości ale zaczęły zawroty głowy i niewiem co gorsze 🤔 W środę mam wizytę. Wydawało mi się, że się nie denerwuje ale od dwóch dni mam koszmary🤦🏻‍♀️
Też idę w środę, z jednej strony nie mogę się doczekać, bo po tej wizycie chcemy powiedzieć najbliższym a z drugiej strony zaczyna się stres, żeby wszystko było okej 🙈
 
Oooo tez po ostatniej ciąży wyszło, ze choruje na hashimoto. Jak to wyglada u Ciebie z przyjmowaniem leków? Musiałaś coś zmieniać? I oczywiście, trzeba myśleć tylko pozytywnie! Ciąża to nie matematyka, tu nie ma tylko 0 lub 1, każda jest inna.
wyrównałam tsh do 1,8 µIU/ml Letroxem 100mcg a po pozytywnym teście zrobiłam betę żeby potwierdzić ciążę i tsh skoczyło wtedy do 4,2 µIU/ml 😳 endokrynolog zwiększyła dawkę do Letrox 150mcg i przepisała dodatkowo jodid 100mcg (łącznie suplementuje 250mcg jodu dziennie, bo biorę jeszcze femibion 1, w którym jest 150mcg)
a ty badałaś już tsh? też skoczyło?
 
wyrównałam tsh do 1,8 µIU/ml Letroxem 100mcg a po pozytywnym teście zrobiłam betę żeby potwierdzić ciążę i tsh skoczyło wtedy do 4,2 µIU/ml 😳 endokrynolog zwiększyła dawkę do Letrox 150mcg i przepisała dodatkowo jodid 100mcg (łącznie suplementuje 250mcg jodu dziennie, bo biorę jeszcze femibion 1, w którym jest 150mcg)
a ty badałaś już tsh? też skoczyło?
Niestety jeszcze nie. Mieszkam w Niemczech i tu nie ma prywatnych laboratoriów. Czekam na moją wizytę we wtorek i potwierdzenie ciąży. Moja pani ginekolog wypisze mi dopiero skierowanie do Endo. Na szczęście oboje są w tym samym budynku, wiec może uda mi się chociaż pobranie krwi załatwić w ten sam dzień :D
 
Jeśli to tylko jednorazowe plamienie a nie czysta żywa krew to na prawdę się nie denerwuj, będzie dobrze , to nic złego nie musi oznaczać 😘 zobacz do wizyty zostało Ci tylko 26h, a pewnie długo na nia czekałaś. Już jutro wszystkiego się dowiesz ❤️


ja nie mam jeszcze dziecka :) (No może psie dziecko 😀)
Jak przeczytałam psie dziecko to się uśmiechnęłam do siebie, mój mąż tez tak na naszego Francuza mowi psie dziecko...jakiś czas temu rozważal czy może by go do przedszkola nie przyjęli 😂
 
reklama
wyrównałam tsh do 1,8 µIU/ml Letroxem 100mcg a po pozytywnym teście zrobiłam betę żeby potwierdzić ciążę i tsh skoczyło wtedy do 4,2 µIU/ml 😳 endokrynolog zwiększyła dawkę do Letrox 150mcg i przepisała dodatkowo jodid 100mcg (łącznie suplementuje 250mcg jodu dziennie, bo biorę jeszcze femibion 1, w którym jest 150mcg)
a ty badałaś już tsh? też skoczyło?
U mnie tsh wyszlo 4,6..... naszczescie we wtorek idę do mojego ginekologa to ogladnie moje wyniki I pewnie powie co dalej....
 
Do góry