reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, czy marzniecie w ciąży bardziej niż normalnie? Ja siedzę w pracy i trzęsę się z zimna. W domu to samo🙄
Mi jest non stop zimno, ja w sumie zawsze byłam zmarzluchem, ale teraz jest jeszcze gorzej 🙈 ostatnio było 25 stopni, mąż wraca z pracy narzeka na upał, a ja poubierana, na ciuchach jeszcze puchaty szlafrok 😂 bez skarpetek na nogach ciężko mi zasnąć, a koc to mój najlepszy przyjaciel 🙈
 
Mi jest non stop zimno, ja w sumie zawsze byłam zmarzluchem, ale teraz jest jeszcze gorzej 🙈 ostatnio było 25 stopni, mąż wraca z pracy narzeka na upał, a ja poubierana, na ciuchach jeszcze puchaty szlafrok 😂 bez skarpetek na nogach ciężko mi zasnąć, a koc to mój najlepszy przyjaciel 🙈
U mnie to samo 😁 zawsze byłam zmarzluch ale teraz to mnie aż telepie z zimna... 😐
 
Heej 🙂
Mi też jest zimniej, niż normalnie a mąż ciągle pyta, czemu mam takie zimne dłonie 🙂 caly weekend minął mi na walce z uczuciem, że mi niedobrze. Dziś to samo. Co 2h mam to uczucie. Z jedzenia coraz mniej rzeczy mi wchodzi, praktycznie to ledwo co.. pomaga mi bardzo ten napar z imbiru i cytryny. Mam go dziś w pracy i staram się przetrwać do 16 :) zjadłam w weekend cały garnek ogórkowej i dziś też gotuje po pracy, bo to jedyne, na co mam ochotę 😅

Powodzenia na dzisiejszych wizytach ✊
 
Heej :)
Również trzymam kciuki za wizyty! Ja mam najbliższą w środę :)
Czuję się dziś nienajlepiej.. niedobrze mi i na większość rzeczy do jedzenia nie mam ochoty.
Dzisiaj świętujemy rocznicę ślubu i idziemy na kolację - ale wezmę coś najzwyklejszego, co będzie w menu :D
 
reklama
Hejka. Ja dzisiaj dzwoniłam do pracy że nie przyjdę i zapisałam się do lekarza rodzinnego po zwolnienie i żeby mnie osłuchal. A jutro idę do mojego ginekologa na 14.30. Nie wiem czemu ale strasznie się boje.... Wy też tak macie? Mąż krzyczy na mnie żebym nie myślała negatywnie. Jeszcze się martwię przez to przeziębienie żeby nie miało złego wpływu na Maluszka... 😌😌
 
Do góry