reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja mam 34 i też czekam na swoje pierwsze dziecko 😊

A tak z innej beczki. Miałam rano dziś kilka takich bardzo mocnych skurczy później przeszły ale po południu zauważyłam plamienia takie beżowe. Nie biorę żadnego duphoston ani luteiny. Myślicie że warto to jutro skonsultować z ginekologiem?
 
reklama
Ja mam 34 i też czekam na swoje pierwsze dziecko 😊

A tak z innej beczki. Miałam rano dziś kilka takich bardzo mocnych skurczy później przeszły ale po południu zauważyłam plamienia takie beżowe. Nie biorę żadnego duphoston ani luteiny. Myślicie że warto to jutro skonsultować z ginekologiem?
Jeżeli masz możliwość, to ja bym się skonsultowała...tak żeby nie dostać pierdolca...
 
Dzie
Ja mam 34 i też czekam na swoje pierwsze dziecko 😊

A tak z innej beczki. Miałam rano dziś kilka takich bardzo mocnych skurczy później przeszły ale po południu zauważyłam plamienia takie beżowe. Nie biorę żadnego duphoston ani luteiny. Myślicie że warto to jutro skonsultować z ginekologiem?
Ja bym skonsultowała to z lekarzem, będziesz spokojniejsza 🙂
 
Oooo tez po ostatniej ciąży wyszło, ze choruje na hashimoto. Jak to wyglada u Ciebie z przyjmowaniem leków? Musiałaś coś zmieniać? I oczywiście, trzeba myśleć tylko pozytywnie! Ciąża to nie matematyka, tu nie ma tylko 0 lub 1, każda jest inna.
Hej ja też mam Hashimoto. Od pozytywnego testu biorę podwójna dawkę leku. Tsh musi być nie wyższe niż 1.5 tak mówi moja endokrynolog 😌
 
reklama
Do góry