reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A czy jest u ktoś kto czeka na swoje pierwsze dziecko...bo zaczynam czuć się niezręcznie🙄 nie tylko stara😭 ale do tego pierworódka😭😭😭
Ja czekam też na pierwsze dziecko. Do tego się rozchorowałam. Jestem załamana. Zle się czuje. Wg mam złe przeczucie. Boję się wtorkowej wizyty że coś będzie nie tak....
 
na 10:20 mam wizytę, ale do poniedziałku chyba zwariuje 😫 dzisiaj po 2 tygodniach spokoju znowu rano miałam plamienie (ostatnio miałam jednodniowe w dniu @ i się już nie potwórzyło, beta rosła więc byłam spokojna) nie wiem czy coś z tego będzie
Kochana, zachowaj spokój 🤗 będzie dobrze ❤️
 
Po pierwsze:
spokojnie. W poprzedniej ciąży też miałam plamienie już po implantacji zarodka, wystraszyłam się, nawet poszłam do szpitala. Okazało się, że nic się nie dzieje i tak nieraz jest.
Po drugie:
Witam się z Wami :) do tej pory tylko Was podczytywałam. W poniedziałek miałam dwa pozytywne testy, w przyszły wtorek mam pierwsza wizytę. Jest to moja trzecia ciąża, mam już dwie córki. Ciężko mi stwierdzić, który to tydzień, bo po pierwsze nigdy nie miałam regularnych cykli, a po drugie niedawno dopiero skończyłam karmić piersią i pod koniec czerwca miałam swój pierwszy okres. Ale strzelam, ze być może to jest teraz jakiś 6 tydzień. Tak czy siak mam nadzieje, że nie będę musiała się nigdzie przenosić ;p
Witamy w naszym gronie 😉
 
Kurcze, takie maleństwo, też byłam taka drobniutka jak się urodziłam 2450g ważyłam. Heh śmieje się, że jakby mój Olek taki był to bym mocniej pierdła i by wyskoczył 🤣 chociaż i tak jak na jego wagę i pierwszy poród to i tak szybko mi poszło.
Obyśmy wszystkie miały tym razem też takie łatwe i szybkie porody 💪💪🥰
 
Kurcze, takie maleństwo, też byłam taka drobniutka jak się urodziłam 2450g ważyłam. Heh śmieje się, że jakby mój Olek taki był to bym mocniej pierdła i by wyskoczył 🤣 chociaż i tak jak na jego wagę i pierwszy poród to i tak szybko mi poszło.
Obyśmy wszystkie miały tym razem też takie łatwe i szybkie porody 💪💪🥰
Malutka była strasznie aż się bałam jej brać 😁 poród miałam mega szybki i przyjemny o ile można tak powiedzieć, ale nie urodziłam łożyska, miałam usuwane w pełnej narkozie okazało się że było przyrośnięte 😐
 
reklama
Do góry