reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Słuchajcie chyba zle zrobiłam że poszłam na betę przyrost tylko 26%... 28.08 beta 39,146 a teraz 70,437 czy to możliwe że tak zwolniła i ciąża nadal rozwija się prawidłowo?
 
Słuchajcie chyba zle zrobiłam że poszłam na betę przyrost tylko 26%... 28.08 beta 39,146 a teraz 70,437 czy to możliwe że tak zwolniła i ciąża nadal rozwija się prawidłowo?
Dziewczyny już chyba kilka razy mówiły, że po przekroczeniu kilku tysięcy beta już nie przyrasta w takich normach jak na początku, a co dopiero przy kilkudziesięciu tysiącach. Przy takim wyniku diagnostyczny jest już chyba tylko obraz z USG. Myślę, że niepotrzebnie się tylko zdenerwowalaś 🌺
 
A właśnie...W temacie niemęża...mój luby po wczorajszej wizycie juz na nauki przedmałżeńskie się wybierał ...pytam grzecznie z kim...no niby ze mną....tyle że ja się jeszcze nie zgodziłam bo z wrażenia zapytać zapomnial🤣🤣🤣 🙈....no a tak właściwie to chyba wolę poczekać co z tego wyjdzie...zawsze można ślub z chrzcinami urządzić
No my to na spokojnie tak za rok. My to i tak będziemy rodzina patchworkową bo ja mam 9 letniego syna z pierwszego małżeństwa, a on ma 10 letniego syna z pierwszego związku. 😱😱🤣
 
Dziewczyny, taka mnie teraz rozkmina złapała - na pierwsze usg lepiej z pustym czy pełnym pęcherzem? Czy nie ma to znaczenia? 😁
U mnie trzeba było mieć pełny. A ja byłam taka mądra, że jak tylko poszłam do lekarza to od razu poszłam do toalety😂😂 więc dali mi kubek i piłam 4 kubki, jeden za drugim km
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki badan i trochę się wystraszylam... mam obecne przeciwciala i na toksoplazmoze, i na cytomegalie, i na różyczke. W grupie IgG, bo w grupie IgM nie ma. Czy któraś z Was tak miała?
 
Dziewczyny, odebrałam wyniki badan i trochę się wystraszylam... mam obecne przeciwciala i na toksoplazmoze, i na cytomegalie, i na różyczke. W grupie IgG, bo w grupie IgM nie ma. Czy któraś z Was tak miała?
Ja mam IgG różyczki, więc dobrze, bo jestem bezpieczna. Toxoplasmozy niestety nie mam IgG, choć bym chyba wolała, a co do cytomegalii to się nie wypowiem, bo nie miałam robionego badania.

Ogólnie moim zdaniem to dobrze, bo jesteś bezpieczna :)
 
reklama
Do góry