reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Gdzie tam do mojej wizyty... 😱 20.20 więc chyba jestem ostatnia 🤔
Chyba sobie zrobię hybrydę nową ma stopach bo później mogę już nie sięgnąć 🤣
Póki co czuję spokój, ale pewnie przed samą wizytą się zacznie. Jeszcze mi zimno wyskoczyło wczoraj...
Ja dzisiaj zostawię jakieś 250 zł u lekarza, łącznie z pobraniem cytologii i USG oczywiście. W poniedziałek planuje robic pakiet badań, około 290zl 😱
A jak u Was wyglądają ceny dziewczyny? Pytam oczywiście te, które nie mają z pracy opieki medycznej.
Ja dzisiaj zrobiłam potrzebne badania na drugą wizytę kosztowało mnie to 460 zł.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa. Wczoraj miałam pierwszą wizytę z USG.
Staraliśmy się prawie rok. Obecnie 6+1tc termin na 26.04. To moja druga ciąża, mam już 4,5 letniego synka.
Niestety jestem przerażona ponieważ mimo tego, że widziałam zarodek z pięknie bijącym serduszkiem lekarz zauważył też sporego krwiaka pod pęcherzykiem.
Dostałam 3x1 duphaston i mam się oszczędzać.
Mam pracę siedzącą, wszędzie gdzie sprawdzam piszą że powinnam leżeć a mól lekarz nic o tym nie mówił. Kolejna wizyta 18.09. Mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa. Wczoraj miałam pierwszą wizytę z USG.
Staraliśmy się prawie rok. Obecnie 6+1tc termin na 26.04. To moja druga ciąża, mam już 4,5 letniego synka.
Niestety jestem przerażona ponieważ mimo tego, że widziałam zarodek z pięknie bijącym serduszkiem lekarz zauważył też sporego krwiaka pod pęcherzykiem.
Dostałam 3x1 duphaston i mam się oszczędzać.
Mam pracę siedzącą, wszędzie gdzie sprawdzam piszą że powinnam leżeć a mól lekarz nic o tym nie mówił. Kolejna wizyta 18.09. Mam nadzieję że będzie dobrze.
Witamy gorąco🤗 faktycznie przydałoby się mieć możliwość brzucha wyprostować w ciągu dnia. Też mam siedzącą pracę i do 12.00 jakoś idzie ale potem mnie kłuje i ciągnie...a z tym krwiakiem to dopiero nasz zmartwienie
 
Hej dziewczyny.
Jestem tu nowa. Wczoraj miałam pierwszą wizytę z USG.
Staraliśmy się prawie rok. Obecnie 6+1tc termin na 26.04. To moja druga ciąża, mam już 4,5 letniego synka.
Niestety jestem przerażona ponieważ mimo tego, że widziałam zarodek z pięknie bijącym serduszkiem lekarz zauważył też sporego krwiaka pod pęcherzykiem.
Dostałam 3x1 duphaston i mam się oszczędzać.
Mam pracę siedzącą, wszędzie gdzie sprawdzam piszą że powinnam leżeć a mól lekarz nic o tym nie mówił. Kolejna wizyta 18.09. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Hej! :) Wydaje mi się, że faktycznie dobrze byłoby poleżeć troszkę więcej. Ale wiem, że nie ma tak łatwo - również większość dnia siedzę i to nie w najlepszej pozycji dla ciała.

Dziś mam 10+1 i ani razu mnie nie zemdliło😁 Jeszcze wczoraj na myśl o kalafiorze miał ochotę 🤢 a dziś zjadłam pół wielkiego kalafiora😁

Haha mieć ochotę na kalafiora to naprawdę coś.. i jak zdrowo :D Nie to co ja. Mam ochoty tylko na takie fit jedzenie jak np. ser panierowany, frytki, hinduskie typu butter chicken 😅 Nie-w-ciąży jestem fanką azjatyckiego jedzenia, ale mniej więcej od tygodnia nie mogę myśleć o takich egzotykach :D
 
reklama
Hej! :) Wydaje mi się, że faktycznie dobrze byłoby poleżeć troszkę więcej. Ale wiem, że nie ma tak łatwo - również większość dnia siedzę i to nie w najlepszej pozycji dla ciała.



Haha mieć ochotę na kalafiora to naprawdę coś.. i jak zdrowo :D Nie to co ja. Mam ochoty tylko na takie fit jedzenie jak np. ser panierowany, frytki, hinduskie typu butter chicken 😅 Nie-w-ciąży jestem fanką azjatyckiego jedzenia, ale mniej więcej od tygodnia nie mogę myśleć o takich egzotykach :D
A jak nie byłam fanką słodyczy, raczej słone przysmaki. Tak teraz jadlabym przede wszystkim naleśniki z owocami dżemem truskawkowym 😂😂
 
Do góry