reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A co to za badania robicie?
U mnie było to:
Mocz - badanie ogólne
Morfologia krwi podstawowa
Glukoza
TSH
Kiła przeciwciała
HCV przeciwciała
HBS antygen
HIV Ag/Ab
Toksoplazmoza IgM
Toksoplazmoza IgG
Różyczka IgM
Różyczka IgG

Całość 373 zł 🙈
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było. Chociaż podczytywałam Was trochę, jednak przygotowania do rozpoczęcia roku przedszkolnego z moją nową grupą trzylatków były czasochłonne i bardzo stresujące😉 Tak jak niektóre smutne wiadomości tutaj… Ale cieszę się i gratuluję wszystkich dobrych wieści😌💕 Jutro moja pierwsza wizyta. Staram się myśleć pozytywnie i mam nadzieję zobaczyć moje Maleństwo. Dzisiaj 8+3.
 
Ja słyszałam tylko, że ponoć USG przez powłoki brzuszne początkowo dobrze robić z pełnym pęcherzem, ale dlaczego o czy to prawda to nie wiem 🤣
Też coś gdzieś kiedyś na ten temat czytałam i właśnie dziś mi się to przypomniało i się zastanawiałam jak jest z tymi pierwszymi dopochwowymi 😅
 
A co to za badania robicie?
1. Anty TPO
2. CMV (IgG)
3 CMV (IgM)
4. Elektrolity (Na, K)
5. Glukoza
6. Grupa krwi
7.HBs antygen
8. HCV przeciwciała
9. HIV
10. Kiła
11. Mocz
12. Morfologia
13. Toxoplasma gondii IgG
14. Toxoplasma gondii IgM
15. TSH

Odrazu mówię że Pani która pobierała mi krew mówiła że mój Pan Doktor zawsze szaleje z tymi badaniami na początku i na raz bo niektórzy dają po trochu nie wszystko na raz. Ale jak dla mnie lepiej mam wszystko już porobione to mam z głowy. 🙃🙃🙃🙃
 
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było. Chociaż podczytywałam Was trochę, jednak przygotowania do rozpoczęcia roku przedszkolnego z moją nową grupą trzylatków były czasochłonne i bardzo stresujące😉 Tak jak niektóre smutne wiadomości tutaj… Ale cieszę się i gratuluję wszystkich dobrych wieści😌💕 Jutro moja pierwsza wizyta. Staram się myśleć pozytywnie i mam nadzieję zobaczyć moje Maleństwo. Dzisiaj 8+3.
To mamy ten sam termin. O której jutro masz wizytę? 😊
 
reklama
Do góry