reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już po wizycie, jest serduszko ❤️❤️❤️ Lekarz miał mega słaby sprzęt, ale na pewno było widać zarówno zarodek jak i migające serduszko 🥰 teraz mam skierowanie na samo usg które już będzie na lepszym sprzęcie, jutro będę dzwonić żeby się umówić 😊 dostałam skierowanie też na usg piersi i prenatalne 🙃 więc jestem mega zadowolona z wizyty 🥰

Jedyne co to jestem wściekła, bo jak przed staraniami byłam u innego lekarza po jakieś skierowanie na badania to mi powiedział że nic nie jest potrzebne i żeby po prostu się starać a teraz się okazuje że nie byłam szczepiona ani nie przechodziłam różyczki a jest ona groźna w ciąży 😤 Gdybym zrobiła przed staraniami badanie to mogłabym się zaszczepić a tak to teraz już za późno i jedynie zostaje mi uważać 😏
 
reklama
To tak na styku, mnie w pierwszej ciąży odesłali z prenatalnych, bo pęcherzyk był za mały, chyba o 3 dni młodszy i musiałam umawiać się jeszcze raz.

Dziewczyny macie dużo śluzu? Ja miałam normalnie tylko w dni płodne, a od wczoraj zauważyłam, że jest go sporo i zastanawiam się czy to normalne czy lepiej sprawdzić mocz, bo i tak mam zlecony.
Też mam go sporo w sumie od owulacji. Póki nie jest o nieprzyjemnym zapachu lub konsystencji serka to mam się tym nie przejmować 🙈
To jaki jest idealny termin na prenatalne?
Według profesora u którego robiłam prenatalne w poprzedniej ciąży idealnie jest 12+3. Chociaż cały czas mi się wydawało, że to było 12+6🙈 Najważniejsze jest żeby zrobić między 11+0 do 13+6.
 
Ja już po wizycie, jest serduszko [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Lekarz miał mega słaby sprzęt, ale na pewno było widać zarówno zarodek jak i migające serduszko [emoji3059] teraz mam skierowanie na samo usg które już będzie na lepszym sprzęcie, jutro będę dzwonić żeby się umówić [emoji4] dostałam skierowanie też na usg piersi i prenatalne [emoji854] więc jestem mega zadowolona z wizyty [emoji3059]

Jedyne co to jestem wściekła, bo jak przed staraniami byłam u innego lekarza po jakieś skierowanie na badania to mi powiedział że nic nie jest potrzebne i żeby po prostu się starać a teraz się okazuje że nie byłam szczepiona ani nie przechodziłam różyczki a jest ona groźna w ciąży [emoji36] Gdybym zrobiła przed staraniami badanie to mogłabym się zaszczepić a tak to teraz już za późno i jedynie zostaje mi uważać [emoji57]
Super że wszystko dobrze [emoji846]
 
Ja już po wizycie, jest serduszko ❤️❤️❤️ Lekarz miał mega słaby sprzęt, ale na pewno było widać zarówno zarodek jak i migające serduszko 🥰 teraz mam skierowanie na samo usg które już będzie na lepszym sprzęcie, jutro będę dzwonić żeby się umówić 😊 dostałam skierowanie też na usg piersi i prenatalne 🙃 więc jestem mega zadowolona z wizyty 🥰

Jedyne co to jestem wściekła, bo jak przed staraniami byłam u innego lekarza po jakieś skierowanie na badania to mi powiedział że nic nie jest potrzebne i żeby po prostu się starać a teraz się okazuje że nie byłam szczepiona ani nie przechodziłam różyczki a jest ona groźna w ciąży 😤 Gdybym zrobiła przed staraniami badanie to mogłabym się zaszczepić a tak to teraz już za późno i jedynie zostaje mi uważać 😏
Ja byłam szczepiona w dzieciństwie, ale nie chorowałam i właśnie wyszło mi, że nie mam żadnych przeciwciał, także konieczne szczepienie po ciąży a teraz właśnie trzeba uwazac 🙈
 
reklama
My po wizycie. Stwierdzam, że wybrałam świetną Panią doktor, w poprzedniej ciąży chodziłam do kogoś innego.
Mamy mocne serduszko ❤️ bijące prawie 180 na minutę 💪💪
Mierzymy dokładnie 1,24 cm. Odpowiada to 7tyg + 3 dokładnie. Według miesiączki niby mam 7+6.
Pani doktor zaprosiła tatusia do gabinetu i wszystko objaśniła na ekranie. Badania mam sobie na spokojnie zrobić do następnej wizyty czyli 30. 09.
Tak więc jestem mega szczęśliwa 🤩🤩🤩
 
Do góry