reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
O, to ja mam 5 dni przerwy. Wg OM 2 kwiecień, a wg pierwszego USG był 7 kwiecień :)

Super, bo ja też w 5+6 widziałam serduszko :) Chyba dobre USG sporo daje. A my się mniej stresujemy, bo już serduszko widzimy :)
O ja tez mam z usg 7 kwietnia a z om pare dni wcześniej wychodzi. I tak samo byłam w 5+6 to widziałam pierwszy raz serduszko (chociaż lekarz powiedział ze widać ze niedawno zaczęło bić), ostatnio w 7+6 już fajnie biło. Teraz mam w połowie wrzesnia wizytę i pełno czarnych scenariuszy co się wydarzy do tego momentu 🤦🏽‍♀️ Wiem, ze na niewiele rzeczy mamy wpływ i co ma być to będzie, ale jakoś głowa nie umie dopuścić 🤦🏽‍♀️
 
Dziewczyny, może zamiast myśleć o tym co się może złego zdarzyć, skupmy się na pozytywach? Jesteśmy na dobrej drodze, skoro tu jesteśmy, a na niewiele mamy wpływ. Dbajmy o siebie, o dietę, odpoczywajmy i wierzmy, że będzie dobrze bo dlaczego nie? Coby się nie działo później, teraz szkoda każdego dnia na zamartwianie
 
Ja mdłości miałam łącznie jakieś 3 dni jak do tej pory🤔
Bardziej czuję zmęczenie (odczuwam mocną zadyszkę po wejściu na 3 piętro 😁) , pełny żołądek, delikatny ból w podbrzuszu, baaardzo często budzę się w nocy (a nigdy nie miałam problemów ze snem)
No i czasem towarzyszy mi uczucie ogromnego gorąca na twarzy. Podobno hormony mają w tym swój udział 😁
Szczęściara, ja w 9 tc chciałam płakać bo nic nie mogłam jeść i cały czas mnie mdlilo 🤢
 
Szczęściara, ja w 9 tc chciałam płakać bo nic nie mogłam jeść i cały czas mnie mdlilo 🤢
Widzisz zdania na temat pojawiających się mdłości są podzielone 😁niektórzy twierdzą że lepiej je mieć niż nie mieć.. I to ważny objaw zdrowej ciąży
Jednak to chyba nie czas na dogłębna analizę 😁
Każdy ciążę przechodzi po swojemu i tego się trzymam
 
Widzisz zdania na temat pojawiających się mdłości są podzielone 😁niektórzy twierdzą że lepiej je mieć niż nie mieć.. I to ważny objaw zdrowej ciąży
Jednak to chyba nie czas na dogłębna analizę 😁
Każdy ciążę przechodzi po swojemu i tego się trzymam
Moja siostra ma 4 dzieci, nigdy mdłości nie miała a dzieci zdrowe i większe niż ja🤣 A jakie mądre🤣🤣🤣🤣 Nie przegada ich🤣😋 Więc według mnie każda kobieta ma inne objawy, dlatego nie ma co swoich porównywać do innych😊
 
A ja powiem tak .. Jeszcze nigdy nie byłam tak długo w ciąży, jestem wdzięczna za każdy dzień i już staram się nie zamartwiać tym co może się wydarzyć. Wiadomo, że mam pewne obawy, ale myślę pozytywnie i Wam też życzę dobrego nastroju 🌺
Nie mogę się doczekać dzisiejszej wizyty, 7+0
Trzymam kciuki za wizytę ✊o której masz? Ja o 19:15, ale o dziwo jak na razie całkiem dobrze mi to zleciało ☺️
 
O ja tez mam z usg 7 kwietnia a z om pare dni wcześniej wychodzi. I tak samo byłam w 5+6 to widziałam pierwszy raz serduszko (chociaż lekarz powiedział ze widać ze niedawno zaczęło bić), ostatnio w 7+6 już fajnie biło. Teraz mam w połowie wrzesnia wizytę i pełno czarnych scenariuszy co się wydarzy do tego momentu 🤦🏽‍♀️ Wiem, ze na niewiele rzeczy mamy wpływ i co ma być to będzie, ale jakoś głowa nie umie dopuścić 🤦🏽‍♀️
O, to mamy identyczny termin i identycznie pierwsze serduszko widziałyśmy :) u mnie też powiedział wtedy, że "jeszcze wczoraj mogło go nawet nie być widać" :)
Kiedy masz zaplanowane prenatalne? Ja mam na 27 września.
 
reklama
O, to mamy identyczny termin i identycznie pierwsze serduszko widziałyśmy :) u mnie też powiedział wtedy, że "jeszcze wczoraj mogło go nawet nie być widać" :)
Kiedy masz zaplanowane prenatalne? Ja mam na 27 września.
Właśnie nie mam jeszcze zaplanowanych, lekarz powiedział ze jak będę na następnej wizycie za 2 tygodnie to mi da skierowanie (ja mam wszystko z medicover). Trochę się obawiam, żeby potem nagle nie było za późno, bo widze ze dużo dziewczyn ma już poplanowane i mysle, czy nie szukać kogoś dobrego prywatnie na własna rękę. Niestety za bardzo nie umiem znaleźć lekarza, który się specjalizuje w takim USG.
 
Do góry