reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Właśnie nie mam jeszcze zaplanowanych, lekarz powiedział ze jak będę na następnej wizycie za 2 tygodnie to mi da skierowanie (ja mam wszystko z medicover). Trochę się obawiam, żeby potem nagle nie było za późno, bo widze ze dużo dziewczyn ma już poplanowane i mysle, czy nie szukać kogoś dobrego prywatnie na własna rękę. Niestety za bardzo nie umiem znaleźć lekarza, który się specjalizuje w takim USG.

Wydaje mi się, że gdzieś w internecie dostępna jest lista z ginekologami, którzy mają certyfikat FMF :) sprawdź sobie może i zobacz, który przyjmuje w Twojej okolicy.
 
Właśnie nie mam jeszcze zaplanowanych, lekarz powiedział ze jak będę na następnej wizycie za 2 tygodnie to mi da skierowanie (ja mam wszystko z medicover). Trochę się obawiam, żeby potem nagle nie było za późno, bo widze ze dużo dziewczyn ma już poplanowane i mysle, czy nie szukać kogoś dobrego prywatnie na własna rękę. Niestety za bardzo nie umiem znaleźć lekarza, który się specjalizuje w takim USG.
Wydaje mi się, że jeśli robisz wszystko w medicover, to lekarz sam by Cię na "minę" nie wpakował z tak późnym skierowaniem. Chyba musi wiedzieć, że będą bez problemu wolne terminy.
Natomiast co do lekarzy prywatnych, to z ciekawości na znanymlekarzu wpisałam ginekolog / Katowice / usługa: badania prenatalne i znalazło mi ich kilku.
 
Wydaje mi się, że jeśli robisz wszystko w medicover, to lekarz sam by Cię na "minę" nie wpakował z tak późnym skierowaniem. Chyba musi wiedzieć, że będą bez problemu wolne terminy.
Natomiast co do lekarzy prywatnych, to z ciekawości na znanymlekarzu wpisałam ginekolog / Katowice / usługa: badania prenatalne i znalazło mi ich kilku.
Ja mam wrażenie czasem że lekarze tam są trochę oderwani od rzeczywistości i nie mają świadomości dostępności terminów 😅 Mam nadzieję, że w tym przypadku tak nie jest 😊
 
Ja mam wrażenie czasem że lekarze tam są trochę oderwani od rzeczywistości i nie mają świadomości dostępności terminów 😅 Mam nadzieję, że w tym przypadku tak nie jest 😊
To ja, póki co, miałam same pozytywne doświadczenia z tą stroną :)
Umawiam się do swojego lekarza bez problemu, endokrynologa też tak znalazłam w ciągu kilku dni, więc póki co nie mogłam narzekać :)

Edit: Dobra, skumałam dopiero, że chodzi o medicover :p Ta ciąża mi chyba pół mózgu zabrała, bo w pracy dzisiaj to samo - non stop się mylę.
 
Właśnie nie mam jeszcze zaplanowanych, lekarz powiedział ze jak będę na następnej wizycie za 2 tygodnie to mi da skierowanie (ja mam wszystko z medicover). Trochę się obawiam, żeby potem nagle nie było za późno, bo widze ze dużo dziewczyn ma już poplanowane i mysle, czy nie szukać kogoś dobrego prywatnie na własna rękę. Niestety za bardzo nie umiem znaleźć lekarza, który się specjalizuje w takim USG.
Tu link z lekarzami do badań prenatalnych
 
Trzeba jakiś wesoły temat zapodać, bo jak ktoś tutaj wejdzie to pomyśli że większość to panikary 🤪

Wgl ledwo po 15 jest a ja bym poszła już spać. 🤭
 
Właśnie wróciłam z pracy i odkryłam że nie mam mdłości i normalnie funkcjonuję [emoji4] Zapachy dalej mi przeszkadzają ale to nic w porównaniu z tym co było w zeszłym tygodniu[emoji85]
Super! Powiedz w jakim magicznym tc ci przeszło?
Ja dzisiaj cały dzień leże plackiem [emoji1785]
 
reklama
Wydaje mi się, że gdzieś w internecie dostępna jest lista z ginekologami, którzy mają certyfikat FMF :) sprawdź sobie może i zobacz, który przyjmuje w Twojej okolicy.

Tu link z lekarzami do badań prenatalnych
Super! Dziękuje ;)
mi się tez wydaje, ze czasem lekarze są oderwani i myślą ze terminy są z dnia na dzień. Ostatnio mnie wysłał do hematologa i powiedział ze za tydzień mam przyjść z wynikami i zaleceniami. No cóż. Oczywiście wizyty tak szybko nie dało się załatwić
 
Do góry