reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Powiem Ci, że ja na poprzedniej wizycie widziałam serduszko, ale lęk i tak pozostał i dalej nikt z rodziny nie wie.
1 września (w środę), mam drugą wizytę i może po tym odwiedzę rodzinę (300 km) i im powiem. W sumie obecnie też mam słabą sytuację, ponieważ dzisiaj w rodzinie pogrzeb, a musiałam się tłumaczyć "nie opłaca mi się jechać 300km", co mi się nigdy nie zdarzało, bo tak naprawdę zawsze wsiadam w samochód i jeżdżę wszędzie.

Tez mam 1 wrzesnia wizyte. Mialam pochwalic sie po tej wizycie, ale stwierdziłam tak samo... nie, nie poczekam. I jak juz bedzie wszystko ok po tej wizycie to chyba tak zrobie. Teraz jeszcze nie.
 
reklama
My tez, ale zeszyty, pewnie bloki, farby i okładki na książki. Jeszcze spodnie mlodej trzeba kupic, w to nie takie proste chuderlak jest a juz wiek nastoletni uderza to swoje zdanie ma.
Nie mam pomysłu co dzis na obiad. 😐
Jak nie masz pomysłu to zrób naleśniki albo jajko sadzone 🤣. Mój ma 9 lat, a niestety też już go nie ubiorę jakbym chciała 🤷 Właśnie rzeczy plastycznych mu dużo zostało, a zeszyty niby kupiłam ale po 2 szt tylko bo nie wiem czy będą pisać jeszcze w 3 linie czy od razu niektórzy w jedną linię.
 
O matko.
Dziewczyny zaszczepione - żebyście czasem nie pomyślały, że zostaniecie x-menami czy kimkolwiek innym. Ustawa z USA z 2013 to nie była jakaś tajemnicza śmiercionośna ustawa ze strefy zero - wystarczy zapoznać się z prawidłową interpretacją :) np tutaj: Link do: Człowiek może zostać opatentowany po szczepieniu? Fake news! nie było tam mowy o mRNA.
I przepraszam, że sama jeszcze tu coś dodaję od siebie, ale średnio mam ochotę na sugerowanie, że zostałam mutantem 😅


Dziewczyny A jak w ogóle się czujecie ? Które mają jutro albo pojutrze do gina? Ja we wtorek i już stres mnie jakiś ogarnia... ☹

Ja dziś mam wizytę. Stresuję się okrutnie..
 
Jak nie masz pomysłu to zrób naleśniki albo jajko sadzone 🤣. Mój ma 9 lat, a niestety też już go nie ubiorę jakbym chciała 🤷 Właśnie rzeczy plastycznych mu dużo zostało, a zeszyty niby kupiłam ale po 2 szt tylko bo nie wiem czy będą pisać jeszcze w 3 linie czy od razu niektórzy w jedną linię.
My juz w jedna, młoda do 5 klasy idzie. To się zaczyna tuż, tuż. Wstawanie rano, lekcje 😅
 
O matko.
Dziewczyny zaszczepione - żebyście czasem nie pomyślały, że zostaniecie x-menami czy kimkolwiek innym. Ustawa z USA z 2013 to nie była jakaś tajemnicza śmiercionośna ustawa ze strefy zero - wystarczy zapoznać się z prawidłową interpretacją :) np tutaj: Link do: Człowiek może zostać opatentowany po szczepieniu? Fake news! nie było tam mowy o mRNA.
I przepraszam, że sama jeszcze tu coś dodaję od siebie, ale średnio mam ochotę na sugerowanie, że zostałam mutantem 😅




Ja dziś mam wizytę. Stresuję się okrutnie..
Tak jak wy mi pisałyście, tak jak wam bede pisać, ze będzie i musi być dobrze. Juz nam sie grupa nie wykruszy, juz byle do końca
 
Mówi o tym, że w 2013 roku Stany Zjednoczone sporządziły ustawę, w której widnieje zapis, że osoba która zostanie poddana iniekcji preparatem mRNA, przestaje istnieć jako człowiek, dla rządu jest humanoidem, pozbawionym praw, należącym do korporacji. Proponuję słuchać ze zrozumieniem ✌️
Proponuje nie siac zadnego typu propagandy na tego typu forum.
 
reklama
Tak jak wy mi pisałyście, tak jak wam bede pisać, ze będzie i musi być dobrze. Juz nam sie grupa nie wykruszy, juz byle do końca

Dzięki. Ty już swój najgorszy stres masz za sobą na całe szczęście :)
Dla mnie ten okres 7-8 tydzień jest najgorszy, bo wcześniej do niego 'docierałam', ale dalej już nie. Oby było okej :)
 
Do góry