reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzięki. Ty już swój najgorszy stres masz za sobą na całe szczęście :)
Dla mnie ten okres 7-8 tydzień jest najgorszy, bo wcześniej do niego 'docierałam', ale dalej już nie. Oby było okej :)

Teoretycznie tak a w praktyce roznie bywa, juz przeżyłam ten stan gdzie roniłam i niby jestem bezpieczna. Ale właśnie ostatnio rozmyślam, że tyle sytuacji jest gdzie serce przestaję bić. Choć i tak myślę juz duzo pozytywniej. Tez tak myśl, stres jest, bo kazda chce, aby sie jej udało, aby dziecko bylo zdrowe. Ale nie mamy wpływu na wiele teraz rzeczy, dbać o siebie musimy i myśleć pozytywnie. A ja czuje, ze będzie juz u nas dobrze, będziemy tak z sobą do końca i każda befzie chwalić sie niedługo fajnym usg gdzie bedzie widać dzidzie a nie kropki. 😁
 
Hej 🙂 dobrego poniedziałku wszystkim 😊

Ja czuje się dobrze chociaż wczoraj znowu kilka godzin po wstaniu było mi trochę niedobrze. Napiłam się mięty i pomogło. Z pozostałych objawów bez zmian, czuję piersi coraz bardziej. 🙂

Moja wizyta w środę i już delikatnie się stresuję. Czy coś zobaczę, a co jak wyjdzie, ze ciąża jest młodsza i nic nie widać.. czy cokolwiek tam będzie... są takie myśli. Mój mąż nie może doczekać się pierwszego zdjęcia z USG 🙂 oby obyyy... ✊
 
Hej 🙂 dobrego poniedziałku wszystkim 😊

Ja czuje się dobrze chociaż wczoraj znowu kilka godzin po wstaniu było mi trochę niedobrze. Napiłam się mięty i pomogło. Z pozostałych objawów bez zmian, czuję piersi coraz bardziej. 🙂

Moja wizyta w środę i już delikatnie się stresuję. Czy coś zobaczę, a co jak wyjdzie, ze ciąża jest młodsza i nic nie widać.. czy cokolwiek tam będzie... są takie myśli. Mój mąż nie może doczekać się pierwszego zdjęcia z USG 🙂 oby obyyy... ✊


I matko ile nas ma w srode wizyty. 😊 ktory to bd tydzien u ciebie ?
 
Ja dziś czuje taki ucisk z prawej strony, troszkę poniżej pępka. Dwa lata temu miałam operacje wyrostka. Może to przez zrosty🙄
 
Dziewczyny. Ja nadal czekam na pierwszą wizytę, ale czas leci... Wizyta dopiero za tydzień i zaczynam się zastanawiać czy nie będę miała problemu na umówienie się na prenatalne.

Czy dziewczyny w 7 TC macie już coś umówione czy czekacie?

Ogólnie wiecie jaki to koszt?
 
reklama
Do góry