reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej hej dołączam do Was i ja :) To moja pierwsza ciąża po 4 latach starań.
Pierwsza wizyta wyznaczona na 9 sierpnia.
Brak objawów poza bólem brzucha.
Czwartkowa beta 278,50 i wtorkowa 1170,55
Gratulacje po 4 latach statan pewnie wielka euforia i szczęście, ja się starałam od listopada w lutym biochemiczna i teraz się udało niby nie długo a ja już psychicznie byłam wykończona ze się nie udaje 🙃
 
reklama
Gratulacje po 4 latach statan pewnie wielka euforia i szczęście, ja się starałam od listopada w lutym biochemiczna i teraz się udało niby nie długo a ja już psychicznie byłam wykończona ze się nie udaje 🙃
Szczęście przeogromne tym bardziej że w sobote się pobieramy a o ciąży dowiedzisliśmy sie 10 dni przed ślubem , także jest to najpięknieszy prezent ślubny 😍
Ja już po 4 latach starań się totalnie poddałam ale udało się 😊
 
Dziękuję bardzo dziewczyny! [emoji173] Uspokoiłyście mnie!
Jutro około 20 będę miała wyniki kolejnej bety, dam Wam znać jak przyrost [emoji846] Wierzę, że będzie dobrze
Gocha jak zareagował mąż? [emoji846]

Ja dzisiaj robiłam trzecią betę i też przyrost jest trochę mniejszy, ale nadal jest :)
Czwartek 15,3
Sobota 50,1
Czwartej (dzisiaj) 540,1

Także nie jest to już prawie 4 razy, jak było na początku, a 162% :)
Nie mamy się czym martwić :)
 
Dzień dobry 😊
U mnie po woli zaczynają się poranne mdłości 🤢 I co gorsze kawa przestaje smakować 🙈 A wy jak się czujecie?
@Leah czekam na wieści z wizyty🤗
Dziewczyny już po wizycie. Wszystko jest prawidłowo pęcherzyk umiejscowiony w macicy także wszystko ok, ale lekarka w pewnym monecie zauważyła jakby druga kropeczke 😱😱😱 dosłownie na moment bo potem nie mogła jej już znaleźć,powiedziała ze na tym etapie to za wcześnie żeby mówić o bliźniakach że to rownie dobrze może być co innego i porozmawiamy o tym po kolejnym usg czyli 17 sierpnia.
Bliźnięta to mój nawiększy strach, mąż by się ucieszył ale ja bym płakała :( wiem że to nie koncert życzeń i tak dalej no ale wiecie kazda ma jakieś swoje pragnienia i obawy
 
Dziewczyny już po wizycie. Wszystko jest prawidłowo pęcherzyk umiejscowiony w macicy także wszystko ok, ale lekarka w pewnym monecie zauważyła jakby druga kropeczke 😱😱😱 dosłownie na moment bo potem nie mogła jej już znaleźć,powiedziała ze na tym etapie to za wcześnie żeby mówić o bliźniakach że to rownie dobrze może być co innego i porozmawiamy o tym po kolejnym usg czyli 17 sierpnia.
Bliźnięta to mój nawiększy strach, mąż by się ucieszył ale ja bym płakała :( wiem że to nie koncert życzeń i tak dalej no ale wiecie kazda ma jakieś swoje pragnienia i obawy

O kurcze, jakby były bliźniaki to bym Ci na maksa zazdrościła (pozytywnie) :)
Ja wprawdzie powinnam mieć predyspozycje, ale obecnie jedyne, o czym marzę, to żeby była to zdrowa ciąża i żebym ją donosiła :)
 
O kurcze, jakby były bliźniaki to bym Ci na maksa zazdrościła (pozytywnie) :)
Ja wprawdzie powinnam mieć predyspozycje, ale obecnie jedyne, o czym marzę, to żeby była to zdrowa ciąża i żebym ją donosiła :)
Noo ja predyspozycje mam i to spore, sama mam brata bliźniaka… no ale kurczę pierwsza ciąża i od razu tak ? 😨 póki co nie mówię mężowi bo nie chce żeby się za wczasu ucieszył jeśli później się okaże ze gince się coś przywidziało.
A ty czemu masz predyspozycje ?
 
Noo ja predyspozycje mam i to spore, sama mam brata bliźniaka… no ale kurczę pierwsza ciąża i od razu tak ? 😨 póki co nie mówię mężowi bo nie chce żeby się za wczasu ucieszył jeśli później się okaże ze gince się coś przywidziało.
A ty czemu masz predyspozycje ?

U mnie mąż ma brata bliźniaka, a mój dziadzia też miał braci bliźniaków :)
Ja bym bardzo chciała mieć bliźniaki, żeby mieć dwójkę dzieci za jednym zamachem i nie przechodzić porodu dwa razy :p
 
reklama
Do góry