reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, słonecznego dnia 🌞🌞 Jak się czujecie ? Fajnie że jest nas co raz więcej.
U mnie jutro wizyta, jestem mega podekscytowana i nie mogę się doczekać !
 
Dzień dobry :) u mnie dzisiaj pierwsza noc od tygodnia przespana bez bólu brzucha w środku nocy :) jutro jadę rano skontrolować betę, czy przyrasta.
 
Dziewczyny, czy sprawdzałyście betę więcej niż 2 razy? Jeśli tak - jakie miałyście przyrosty?
Ja badałam już 3 razy i zaczynam trochę panikować, że przyrost zwolnił:

10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
16dpo - 168 ( średni przyrost w porównaniu do 12 dpo to 112%).

Teoretycznie nie powinno się porównywać bety w odstępie 4 dni, ale niby kalkulator wyliczył jakąś średnią. Jutro mam kolejną betę (18 dpo) bo chciałam mieć jak najbardziej aktualną przed wizytą u gina, ale ten spadek tempa z 200% do 112% mnie trochę niepokoi [emoji53]
 
Dziewczyny, czy sprawdzałyście betę więcej niż 2 razy? Jeśli tak - jakie miałyście przyrosty?
Ja badałam już 3 razy i zaczynam trochę panikować, że przyrost zwolnił:

10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
16dpo - 168 ( średni przyrost w porównaniu do 12 dpo to 112%).

Teoretycznie nie powinno się porównywać bety w odstępie 4 dni, ale niby kalkulator wyliczył jakąś średnią. Jutro mam kolejną betę (18 dpo) bo chciałam mieć jak najbardziej aktualną przed wizytą u gina, ale ten spadek tempa z 200% do 112% mnie trochę niepokoi [emoji53]
Ja nie kontrolowałam więcej niż 2 razy żeby się nie nakręcać ale na logikę ostatni przyrost gadałaś po 4 dniach a nie 2 jak to się powinno robić, wzrost powinien być min 66% (na dwa dni) wiec wydaje mi się że nadal w normie 🤷🏼‍♀️ Chyba że się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu
 
reklama
Dziewczyny, czy sprawdzałyście betę więcej niż 2 razy? Jeśli tak - jakie miałyście przyrosty?
Ja badałam już 3 razy i zaczynam trochę panikować, że przyrost zwolnił:

10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
16dpo - 168 ( średni przyrost w porównaniu do 12 dpo to 112%).

Teoretycznie nie powinno się porównywać bety w odstępie 4 dni, ale niby kalkulator wyliczył jakąś średnią. Jutro mam kolejną betę (18 dpo) bo chciałam mieć jak najbardziej aktualną przed wizytą u gina, ale ten spadek tempa z 200% do 112% mnie trochę niepokoi [emoji53]
W poprzedniej ciąży sprawdzałam przyrost bety kilka razy i też był różny. Lekarz mi tłumaczył, że póki przyrost jest minimum 66% nie ma co się martwić a na początku beta przyrasta skokowo i to jest normalne😊
 
Do góry