reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Szkoda ze mi się nie uda isc na usg przed wakacjami bo wyjazd juz w sobote, ale wrazie co dostalam dzis po teleporadzie luteine no i czekam na ta bete to może będę spokojniejsza bo szok zaczyna ustępować trochę strachowi o ciaze bo nie wspomniałam ale to moja 3 , a syna mam jednego wiec zaczyna się wkradać strach🙈
 
To oby Ci tylko dolegliwości ciążowe nie dokuczały i żebyś mogła porządnie wypocząć :)
Póki co nie mam ich za wiele i nie są uciążliwe oby tak zostało :) wzdety brzuch da się przeżyć :)
Szkoda ze mi się nie uda isc na usg przed wakacjami bo wyjazd juz w sobote, ale wrazie co dostalam dzis po teleporadzie luteine no i czekam na ta bete to może będę spokojniejsza bo szok zaczyna ustępować trochę strachowi o ciaze bo nie wspomniałam ale to moja 3 , a syna mam jednego wiec zaczyna się wkradać strach🙈
Kochana, trzymamy kciuki i dawaj znać jak beta ;)
 
Już tydzień wiem i milcze ale w niedziele chyba powiem co będzie to będzie 🙂 ja niestety zawsze pisze czarne scenariusze
My oboje jesteśmy czasami czarnowidzami, ale fakt, że mój mąż wie tak samo, jak ja, że czasami może się nie udać, to się nawet nie nastawiamy za bardzo. Dzisiaj musiałam mu przypominać, że jeśli dobrze pójdzie, to ja w kwietniu urodzę.

Lepiej może pogadajcie otwarcie, że jesteś w ciąży, ale żeby się nie nastawiał, bo różnie to w życiu może być (odpukać). My w ten sposób ze sobą rozmawiamy.
 
U nas tez była otwarta rozmowa, test, małe buciki (mąż ma w kwietniu urodziny wiec super się ucieszył na wieść ze poród będzie w kwietniu)
Wiecie trzeba być dobrej myśli, bo czarne wizje przyciągają tylko stres i złe wydarzenia. Trzymam kciuki za każda z nas. Oby dzieciaki były zdrowe a my szczęśliwe. Fajnie mieć możliwość kontaktu z innymi kobietami ktore przechodzą dosłownie przez to samo :)
 
reklama
Tez uwazam ze zle myśli przyciagaja zle wydarzenia , po pierwszej pozno straconej ciazy w drugiej nawet nie chcialam myslec ze moze cos zle pojść i nir wiem ile z tego a ile leki pomogły , ale mam zdrowego synka ;) wiec pogadajcie otwarcie ancyssko :)

Wyniki bety przyszly, ciąża jak nic , teraz najwazniejsze wlaczyc leki i niech sie dzieje 🙈
 

Załączniki

  • c9c603f8-21e4-4043-a118-16746103c3bb.jpg
    c9c603f8-21e4-4043-a118-16746103c3bb.jpg
    169,9 KB · Wyświetleń: 155
Do góry