reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Tez uwazam ze zle myśli przyciagaja zle wydarzenia , po pierwszej pozno straconej ciazy w drugiej nawet nie chcialam myslec ze moze cos zle pojść i nir wiem ile z tego a ile leki pomogły , ale mam zdrowego synka ;) wiec pogadajcie otwarcie ancyssko :)

Wyniki bety przyszly, ciąża jak nic , teraz najwazniejsze wlaczyc leki i niech sie dzieje 🙈
Gratulacje !! :)
 
reklama
Szkoda ze mi się nie uda isc na usg przed wakacjami bo wyjazd juz w sobote, ale wrazie co dostalam dzis po teleporadzie luteine no i czekam na ta bete to może będę spokojniejsza bo szok zaczyna ustępować trochę strachowi o ciaze bo nie wspomniałam ale to moja 3 , a syna mam jednego wiec zaczyna się wkradać strach🙈
Niestety znam ten strach. Trzymam kciuki za nas wszystkie🤗
 
Dziewczyny, czy sprawdzałyście betę więcej niż 2 razy? Jeśli tak - jakie miałyście przyrosty?
Ja badałam już 3 razy i zaczynam trochę panikować, że przyrost zwolnił:

10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
16dpo - 168 ( średni przyrost w porównaniu do 12 dpo to 112%).

Teoretycznie nie powinno się porównywać bety w odstępie 4 dni, ale niby kalkulator wyliczył jakąś średnią. Jutro mam kolejną betę (18 dpo) bo chciałam mieć jak najbardziej aktualną przed wizytą u gina, ale ten spadek tempa z 200% do 112% mnie trochę niepokoi [emoji53]
Dziewczyny, odebrałam wyniki bety - 461 i przyrost 176% [emoji2]
Niepotrzebnie porównywałam bety z odległych terminów, teraz jestem już spokojniejsza i czekam na usg [emoji2]
 
Hej Kochane :)
Widzę, że już trochę Was jest tutaj, super :).
Wielce szczęśliwa dołączam do Was. Według aplikacji termin przypada mi na 1 kwietnia. Obecnie to 4tc+6. We wtorek robiłam betę i wynik 517, dzis powtórzyłam i jest 955 ❤. Wynik miałam dopiero po godz. 21, więc dziś cały dzień się stresowałam 🙈. Teraz od razu mi lżej.
To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w kwietniu tego roku - był to 5tc+6... miałam robiony zabieg łyżeczkowania.
Bardzo to przeżyłam, dlatego cieszę się, że tak szybko się udało znowu 😊.
Na jutro mam zaplanowaną wizytę u ginekologa - wiem, że to jeszcze wcześnie, ale przez to co mnie spotkało wolę już iść, będę się czuła spokojniejsza :).

Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki!
 
Hej Kochane :)
Widzę, że już trochę Was jest tutaj, super :).
Wielce szczęśliwa dołączam do Was. Według aplikacji termin przypada mi na 1 kwietnia. Obecnie to 4tc+6. We wtorek robiłam betę i wynik 517, dzis powtórzyłam i jest 955 ❤. Wynik miałam dopiero po godz. 21, więc dziś cały dzień się stresowałam 🙈. Teraz od razu mi lżej.
To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w kwietniu tego roku - był to 5tc+6... miałam robiony zabieg łyżeczkowania.
Bardzo to przeżyłam, dlatego cieszę się, że tak szybko się udało znowu 😊.
Na jutro mam zaplanowaną wizytę u ginekologa - wiem, że to jeszcze wcześnie, ale przez to co mnie spotkało wolę już iść, będę się czuła spokojniejsza :).

Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki!
Gratulacje 😉😉 u mnie aplikacja pokazuje na 2 kwietnia. Wizyta u lekarza chyba za wcześnie? Wszyscy mi mówili że najlepiej iść w 7 tygodniu wtedy jest najlepiej bo wcześniej nic nie widać.
 
reklama
Gratulacje 😉😉 u mnie aplikacja pokazuje na 2 kwietnia. Wizyta u lekarza chyba za wcześnie? Wszyscy mi mówili że najlepiej iść w 7 tygodniu wtedy jest najlepiej bo wcześniej nic nie widać.
Dziękuję 😊 i również gratuluję! Wiem, że to wcześnie i szczerze mówiąc nie liczę na to, że będę miała dzisiaj robione USG, tylko bardziej zależy mi na rozmowie z lekarzem, żeby wiedział jak to ze mną było :). Pewnie dostanę dopiero skierowanie na USG i badania krwi (bo to Luxmed :)).
 
Do góry