reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziś miał być piękny dzień. Mąż w końcu się dowiedział, że będzie znów tatą ale nie w takich okolicznościach jak planowałam. Mojego kota potrąciło auto a ja nie mogłam z nim jechać do weterynarza i w całej tej histerii mu powiedziałam o ciąży. Dziś źle się czuje, boli mnie brzuch i strasznie mdli. Chyba z tych emocji. Jedyna dobra wiadomość to koteczek jest tylko poobijany i bardzo przestraszony za kilka dni powinien dojść do siebie.
 
reklama
Dziewczyny, czy sprawdzałyście betę więcej niż 2 razy? Jeśli tak - jakie miałyście przyrosty?
Ja badałam już 3 razy i zaczynam trochę panikować, że przyrost zwolnił:

10 dpo - 13
12 dpo - 33 (przyrost 200%)
16dpo - 168 ( średni przyrost w porównaniu do 12 dpo to 112%).

Teoretycznie nie powinno się porównywać bety w odstępie 4 dni, ale niby kalkulator wyliczył jakąś średnią. Jutro mam kolejną betę (18 dpo) bo chciałam mieć jak najbardziej aktualną przed wizytą u gina, ale ten spadek tempa z 200% do 112% mnie trochę niepokoi [emoji53]
Ja jutro będę robiła, to dam Ci znać.
Jak na razie robiłam w czwartek, sobotę i zrobię też jutro.

Natomiast według mnie Twoje przyrosty są OK. One muszą być powyżej 66%, jak już pisała Gocha 05 :)
 
Dziękuję bardzo dziewczyny! [emoji173] Uspokoiłyście mnie!
Jutro około 20 będę miała wyniki kolejnej bety, dam Wam znać jak przyrost [emoji846] Wierzę, że będzie dobrze
Dziś miał być piękny dzień. Mąż w końcu się dowiedział, że będzie znów tatą ale nie w takich okolicznościach jak planowałam. Mojego kota potrąciło auto a ja nie mogłam z nim jechać do weterynarza i w całej tej histerii mu powiedziałam o ciąży. Dziś źle się czuje, boli mnie brzuch i strasznie mdli. Chyba z tych emocji. Jedyna dobra wiadomość to koteczek jest tylko poobijany i bardzo przestraszony za kilka dni powinien dojść do siebie.
Gocha jak zareagował mąż? [emoji846]
 
Dziękuję bardzo dziewczyny! [emoji173] Uspokoiłyście mnie!
Jutro około 20 będę miała wyniki kolejnej bety, dam Wam znać jak przyrost [emoji846] Wierzę, że będzie dobrze
Gocha jak zareagował mąż? [emoji846]
Pakując kota do auta krzyczał, że bardzo się cieszy i pojechał🙈 Teraz jak emocje opadły to chce mi się z tego śmiać 🙈
 
Cześć kobietki ❤️ Witam się i ja 🥰 To moja druga ciąża, mam już syna lat 14. W tym roku kończę 39 lat. Wg kalkulatora termin przypada na 8 kwietnia. Obecnie rozpoczęłam 5 tydzień ciąży. Pozdrawiam Was serdecznie ❤️
 
Dzień dobry 😊
U mnie po woli zaczynają się poranne mdłości 🤢 I co gorsze kawa przestaje smakować 🙈 A wy jak się czujecie?
@Leah czekam na wieści z wizyty🤗
 
reklama
Cześć kobietki :) dołącze i ja , chodz sama narazie nie bardzo ogarniam , ogolnie wpadlismy🙈 stare konie z doswiadczeniem (poprzednia ciąża wystarana przez półtorej roku) 🤷‍♀️ jestem w szoku ale ogolnie pelna obaw ale zaczynam sie cieszyc mimo, ze nas syn mial byc jedynakiem😂 dzis 4+1 tc w sobote wyjezdzamy na wakacje wiec wizyta dopieeo 10.08, dzis zrobilam bete bo jestem po jednym wczorajszym tescie popoludniu z dwoma kreski, zobaczymy jak przyrasta bo powtorze w sobote. Gratuluję wszystkim!
 
Do góry