reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny które robiły testy genetyczne ze wzgledu na podwyzszone ryzyko wady. Jakie testy robiłyście: Sanco, Nifty czy Harmony. Niektóre kobiety robią amniopunkcje bo % jest najbardziej wiarygodna ale czytalam ze to troche ryzykowne badanie. Co wy wybierałyście i jak długo czekałyscie/czekacie na wynik?
Ja jeszcze inny bo Panorama Extended Panel i mam czekać aż 14 dni. Szpital mi wybrał bo ja sama może wolałabym coś z szybszym wynikiem.

Gotować nie lubię i przez to nie umiem. Jak mamy gości to zawsze zamawiamy i nie mam wyrzutów bo jeszcze nie byłam w czyimś domu tu żeby nie było minimum połowy dań z restauracji.
 
reklama
No identyko Nasz - coś dowali, rozwali, rzuci, połamie i robi niewinną minke i zaraz się tuli do mnie - i jak tu przepraszam opierdzielić takiego gagatka??🤔 Skąd te brzdące mają w sobie tyle sprytu???🤔
Jakie będzie kolejne dziecko? - Ja myślę że podobne - nauczy się od starszego brata😉
Moj przychodzi i pyta mamo jesteś na mnie zła? Ja mowie Tak bo jesteś niegrzeczny wtedy mowi przepraszam mamo i się tuli, mowie nie wolno tak robić - dobze mamo hehe ale śmieją się w przedszkolu ze 3 lat nie ma a proszę dziękuję poproszę przepraszam wszystko pełna kulturka pierwszego dnia pani była zdziwiona bo podszedł do niej i mówi proszę pani czy moge pójść zrobić siku i była w szoku bo inne dzieci dużo starsze przychodzą i mówią chce Ty i wogole 😊😊
 
Boze co? Mój wstaje po 7i dla mnie tragedia, ale ja go kładę przed 21, a ty 18-19tak?
Nie Kochana, ja Go nie kładę - ja w tej kwestii nie mam za dużo do gadania. Ma czasem takie dni że o 18 już jest baaaardzo płaczliwy i wszystko = tragedia. Wtedy bierze sobie cysia (tak samoobsługa) i usypia. Wiadomo że obudzi się baaardzo wcześnie no ale co zrobić???
Normalnie to chodzi spać 21 lub 22 i też śpi do ok 7ej
 
Nie Kochana, ja Go nie kładę - ja w tej kwestii nie mam za dużo do gadania. Ma czasem takie dni że o 18 już jest baaaardzo płaczliwy i wszystko = tragedia. Wtedy bierze sobie cysia (tak samoobsługa) i usypia. Wiadomo że obudzi się baaardzo wcześnie no ale co zrobić???
Normalnie to chodzi spać 21 lub 22 i też śpi do ok 7ej
Jeej to dobrze ze to tylko takie wybryki, myślałam że masz tak codziennie 🤣, ale mój też jak za szybko pójdzie spać to budzi się w nocy nie wiem o której nigdy nie patrze na godzinę i z godzinę leży kręci się kopie, poczym dalej idziemy spać 🤣
 
Bardzo wspolczuje i trzymam kciuki za Dziewczyny z Covidem! Duuuzo zdrowka! Sama tez sie boje ze maz z pracy przyniesie. Co do roznych dysput politycznych na ten temat- ze rzad to czy tamto, to trzeba spojrzec na Europe i swiat i sie okazuje ze czy rzadzi lewica czy prawica to zakazy podobne. A rozwiazan dobrych nie ma bo albo wiecej zachorowan i zgonow albo ruina gospodarki i wtedy tez choroby i zgony. Oby tylko zdrowie i szczescie sprzyjalo i obysmy w dobrym stanie zdrowia przeszly nasze ciaze! Wszystkim moc zdrowka!
 
Ooo właśnie bo zastanawiałam się czy ryzyko może być pomiędzy :)
już wcześniej tez dziewczyna tu posła ze tak jej między innymi powiedział lekarza. No jest to jakieś tam minimalne ryzyko zawsze - nawet przy wynikach amio - tez ktoś wcześniej pisał. Osobiście po poprzedniej stracie byłam na konsultacji genetycznej u prof. I on tez rekomendował te testy
 
reklama
już wcześniej tez dziewczyna tu posła ze tak jej między innymi powiedział lekarza. No jest to jakieś tam minimalne ryzyko zawsze - nawet przy wynikach amio - tez ktoś wcześniej pisał. Osobiście po poprzedniej stracie byłam na konsultacji genetycznej u prof. I on tez rekomendował te testy
No ja już czekam na wyniki
 
Do góry