reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Moja na cycu... Spróbuję jej wcisnąć butlę. Tylko czy nie za duża na butelkę? Może lepiej kubek lub coś takiego? Muszę coś z tym zrobić. Mam nadzieję, że to przejściowe. Do tej pory budziła się raz na mleczko. Nie wyobrażam sobie wstawać raz do noworodka, a po pół godzinie do 1,5 rocznej dziewczynki 🥴
Nie widać, żeby jakieś ząbki szły 🥺
Nam na roczek uzbierało się 20 osób z dziećmi. To tylko najblizsza rodzina 🤦‍♀️

Nie, teraz mam super. Po każdej ciąży wypadaly mi garściami. Ale czytałam, że tak może się zdarzyć i że to jest chwilowe.
No co Ty, mój brat na butli był do 2 roku życia i to normalnie nie mógł bez mleka zasnąć...moj syn dostaje butle, wypija, wyrzuca poza łóżeczko 🙈🙈🙈 i idzie spać 😁😂 i tak samo jak ma drzemkę popołudniu, wyrzuca, albo mi oddaje jak się obudzi 😁😁😂 a normalnie w ciągu dnia to picie pije z bidonu ze slomka, bo z kubkiem nie mógł sobie poradzić
 
reklama
Ja swojemu też postawiłam ultimatum. Ja albo wyjazd.
Siedzi grzecznie obok ;)
I tu nie chodzi o to czy radzimy sobie bez nich czy nie, chodzi o zwykłe trwanie przy kimś. Ja mu powiedziałam, że gdybym chciała sponsora to bym go sobie znalazła, bo nie oszukujmy się dla mnie tak wygląda związek na odległość. Nie mam faceta, ale mam kase. Nie chcę i nie potrzebuję tych pieniędzy. Chcę mieć mojego chłopa obok na dobre i złe. A już głównie kiedy jest źle, a z reguły wygląda to tak, że jakby źle i koszmarnie nie było, musimy same sobie radzić. Ja sama przechodzilam poronienie w maju, bo go oczywiście nie było..
A gdybym chciała być sama, to bym była. Proste.
Ja też sama przechodziłam w maju też go nie było. Teraz też go nie ma.. Zgadzam się wolę skromniej ale żeby było obok...
 
Ja powiem Wam że mojemu mezowi
No co Ty, mój brat na butli był do 2 roku życia i to normalnie nie mógł bez mleka zasnąć...moj syn dostaje butle, wypija, wyrzuca poza łóżeczko 🙈🙈🙈 i idzie spać 😁😂 i tak samo jak ma drzemkę popołudniu, wyrzuca, albo mi oddaje jak się obudzi 😁😁😂 a normalnie w ciągu dnia to picie pije z bidonu ze slomka, bo z kubkiem nie mógł sobie poradzić
Moj ma 2l i 9m i wieczorem lub rano jeszcze mleko je z butli bo mu sie zachce w dzien normalnie z kubka i sam je a wieczorem ma chęć to mu daje :)
Niedawno mowilam ze nie mam zachcianek teraz mam tyle ze nie nadążam 😅
 
Ale mi strasznie skóra stała się sucha 😌🙄🤷🏻‍♀️😌 na twarzy na całym ciele ... smaruje jak zawsze balsamem ale za chwile znowu ... nigdy nie miałam z tym problemu ... a tym bardziej w ciąży 😄🤷🏻‍♀️
 
U mnie identyczna sytuacja. Termin porodu z OM 14 lipca na 24 kwietnia. Też byłam na wizycie 3 września i był sam pęcherzyk bez zarodka. Lekarz powiedział że ciąża młodsza o 2 tygodnie. Teraz idę dopiero 24 września i wtedy wg lekarza będzie 8 tydzień.
Witajcie! Dołączam do grupy, do tej pory tylko obserwowałam. TP 24.04.2020r. wg OM 18.07.2020. Cykle nieregularne od 32 do 40 dni. Wg testu owu clearblue owulacja wypadła 6 sierpnia. 3 września byłam na wizycie potwierdzającej-- jednak był tylko pęcherzyk żółtkowy, nie było widać zarodka. Lekarz stwierdził że ciąża 2 tyg.mlodsza. Strasznie się tym zdołowałam, kazała zrobić badania krwi, glukoze, wr i inne i przyjść za tydzień. Byłam wczoraj. Na usg zobaczyliśmy zarodek i bijące serduszko. Jednak niepokoi mnie skąd ta 2 tygodniowaa roznica. Lekarka nie jest zbyt wylewna. Po informacji że owulacja była prawdopodobnie 6 sierpnia, stwierdziła że może tak być. Założyła mi kartę ciąży, nie podała jednak żadnych danych dot. Wielkości pęcherzyka i zarodka. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Miałyście podobnie?
 
Dzisiaj jestem 7+0, wczoraj czy przedwczoraj zauważyłam że otoczka wokół brodawek na piersiach jest większa. Też tak miałyście? To chyba oznaka, że wszystko się toczy i dobrze rozwija? :) Bóle brzucha i wymioty są podobno niezależne od stanu ciąży (ja ich nie mam za bardzo), czy zmiany w piersiach też?
ja tez dzis 7 tydzień 😊 a otoczki wokół brodawek juz od kilku dni zauwazylam ze sa powiekszone, wogole mam obolałe piersi i takie nabrzmiale.
Dziewczyny macie jakis sposob na sennosc? Od dwoch dni jestem taka senna przez cały dzień ze spie na stojąco i juz mnie to drazni bo nic mi sie nie chce przez to😔🤔
 
Hej Dziewczyny!
Ja juz po wizycie i badaniach prenatalnych.
Wszystko jest w porzadku - dziecko ladnie sie rozwija i jest niesamowicie aktywne ;)
Pani doktor stwierdzila “piekne dziecko z dlugim nosem“ (to po tacie :D).
Wynik z krwi za okolo tydzien🙈
Niestety w Niemczech lekarz moze zdradzic plec dziecka dopiero po skonczonym 14. tygodniu - tak wiec sobie jeszcze troche poczekamy :)
Trzymam kciuki za reszte wizytujacych! :)
 
Hej Dziewczyny!
Ja juz po wizycie i badaniach prenatalnych.
Wszystko jest w porzadku - dziecko ladnie sie rozwija i jest niesamowicie aktywne ;)
Pani doktor stwierdzila “piekne dziecko z dlugim nosem“ (to po tacie :D).
Wynik z krwi za okolo tydzien🙈
Niestety w Niemczech lekarz moze zdradzic plec dziecka dopiero po skonczonym 14. tygodniu - tak wiec sobie jeszcze troche poczekamy :)
Trzymam kciuki za reszte wizytujacych! :)
Super gratulacje....
 
ja tez dzis 7 tydzień 😊 a otoczki wokół brodawek juz od kilku dni zauwazylam ze sa powiekszone, wogole mam obolałe piersi i takie nabrzmiale.
Dziewczyny macie jakis sposob na sennosc? Od dwoch dni jestem taka senna przez cały dzień ze spie na stojąco i juz mnie to drazni bo nic mi sie nie chce przez to😔🤔
90% z nas to przerabia. Ja się temu nie opieram, kładę się i śpię 😋
 
reklama
Współczuję Wam. Na szczęście mój mąż rozumie czym jest małżeństwo i mimo że mamy tradycyjny podział ról (ja będę zmieniać pieluchy, karmić itp.) to widzi wielką potrzebę obecności ojca w domu i wychowywania dzieci, męskiego wzorca.
 
Do góry