reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Chyba mam dzisiaj gorszy dzień. Pierwsza wizyta 2 września będzie to wtedy 7+4 i zastanawiam się czy nie przesunąć o tydzień 😔 z jednej strony już bym chciała wiedzieć jak się ma sytuacja, a z drugiej boje się że jak pójdę w tym terminie to i tak nie będzie serduszka i będę się tylko denerwować czekając 1-2 tygodnie na następną. Co radzicie zrobić? Nie ma u mnie możliwości żeby owu się przesunęła, bo byłam na monitoringu w 18 dc i było już po. Poza tym pierwsza beta w 30 dc była 408.
u mnie tak samo beta w 30 dc wynosiła 489,6 po 48 h 1777,0 a byłam na pierwszej wizycie w 6+6 i biło serduszko 😊
 
reklama
Około 5 tyg 5 dni pojawia się tętno u zarodka – ma on wtedy zazwyczaj około 3 mm długości CRL (crown rump length). Tętno MUSI się pojawić do czasu jak zarodek ma 6 mm (czyli ok 6 tyg +1 dzień) – jeżeli u zarodka 6 mm nie ma tętna to znaczy to niestety, że ciąża się nie rozwija.
O dobrze wiedzieć. Zastanawiam się,czy nie przesunąć wizyty na 6+5 , bo miałam zapisana na 7+0. Czy te 2dni zrobią aż taka różnicę?
 
Chyba mam dzisiaj gorszy dzień. Pierwsza wizyta 2 września będzie to wtedy 7+4 i zastanawiam się czy nie przesunąć o tydzi
tez bardzo się tego boje ☺️😉 po ost stracie ale myśle ze powinno być już coś widać ja pójdę 1 września lub 3 o ile będzie termin 😉 ale co ma być to będzie .... nic na to nie poradzimy 😌😉 ale jeśli stres na to tak bardzo wpływa to postaram się aby ta ciąża była bezstresowa 😉
Jaki masz termin ostatniej @? Boje się okropnie, bo już mam jedno puste jajo za sobą. Wtedy też byłam gdzieś koło 6/7 tydzień i niby był zarodek, ale maleńki i nie biło serduszko, poszłam za tydzień i już zarodka nie było widać. Po prostu się wchłonął. Chyba zwariuje przez ten stres.
 
u mnie tez było w styczniu puste 😉 brak serduszka .... okres miałam 17 lipca ... teraz u mnie to początek dopiero tydzień 4 leci ☺️☺️💗
 
reklama
Do góry