reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny a sprawdzaliście swoją temperaturę ciała?? Tak dla jaj zmierzyłam sobie temperaturę a tam 37 stopni i byłam przerażona tym bardziej że mamy czas jaki mamy... Ale wyszło na to że kobieta w ciąży w pierwszych tyg ma tyle progesteronu w sobie ze się jej temperatura ciała podnosi hmm w sumie w żadnych dwóch pierwszych ciążach nie sprawdzałam :)
 
reklama
A że tak spytam a te cycuchy to całą ciążę tak będą boleć?🙈
Długo cycki bolą w ciąży jak już bolą, mnie przestały dopiero w III trymestrze, a po porodzie to się dopiero zacznie ból...karmienie, odciąganie, okłady i napompowane twarde cycki normalnie jak kamloty...aż nie chce o tym myśleć
 
Dziewczyny a sprawdzaliście swoją temperaturę ciała?? Tak dla jaj zmierzyłam sobie temperaturę a tam 37 stopni i byłam przerażona tym bardziej że mamy czas jaki mamy... Ale wyszło na to że kobieta w ciąży w pierwszych tyg ma tyle progesteronu w sobie ze się jej temperatura ciała podnosi hmm w sumie w żadnych dwóch pierwszych ciążach nie sprawdzałam :)
Tak, ja mam ponad 37 stopni od owulacji, a leci mi już 8 tc, także jest to jak najbardziej normalne, bo świadczy o dużej ilości progesteronu, który właśnie powoduje podwyższenie temp ;)
 
Zazdroszczę! Ja już próbuje wszystkiego :( Jabłka, gruszki, jogurty, kawa z mlekiem, zapijam wodą z cytryna, mlekiem :D Misz, masz, a nie z tego nie ma :(

Bleee.. chyba moje mdłości by się wtedy w wymioty przekształciły, chociaż jakiś sposób na oczyszczenie brzucha jest jakby nie było, dołem czy góra, co za roznica :D
Łączę się w bólu, bo mi też dokuczają zaparcia i też nic nie pomaga, a do tego zaczynają się tak jak w pierwszej ciąży odzywać hemoroidy, także ogólnie super 🙍😳😤
 
Długo cycki bolą w ciąży jak już bolą, mnie przestały dopiero w III trymestrze, a po porodzie to się dopiero zacznie ból...karmienie, odciąganie, okłady i napompowane twarde cycki normalnie jak kamloty...aż nie chce o tym myśleć

O taakk... początki bywają trudne. Cieszę się nie zmiernię, że ciągle karmie i mam nadzieje, że będzie łatwiej haha
 
Hej dziewczyny nie pisałam jakiś czas bo jest u mnie siostra z 7 miesięcznym synkiem na parę dni i jakoś tak czasu, nie było. Dziś mam 6+7 tydzień z apki w środę mam teleporade z alergologiem bo tabletek nie mogę brać swoich aa powiem, wam ze przez ciążę tak mi się alergia pogorszyła ohh... Jeszcze w tygodniu mam iść na badania krwi moczu tsh No i 26.08 wizytę mam na 13 to będzie druga wizyta bo w środę 12.08 na tym starym sprzecie usg w 6+3 był pęcherzyk... Zobaczymy jak Tera będzie. I witam nowe mamuski :)
Hej, tez bylam i lekarza 6+4 i tylkp pecherzyk, koniecznie napisz po wizycie
 
Dziewczyny, czy miałyście jakieś niespecyficzne objawy zanim zrobiliście test? Ja np czułam ciepło w okolicy jajników tj jakbym miała termofor w brzuchu Ale skóra brzucha nie była jakoś mocno ciepła.
a tylko ja myślałam ze tak teraz mam 3 dni temu robiłam test i tez czuje bardzo mocne ciepło na w dole brzucha ☺️😉
 
Powiem Wam, że mam takie wahania nastroju.. Co chwilę płacze z byle powodu :( z córką w ciąży mialam to samo, też co chwile płakałam, a ja na ogół jestem raczej twardą babką i szybciej coś męża doprowadzi do łez niz mnie.
Powoli mam dosyć tego płakania po kątach.
Też Was wszystko denerwuje?
 
reklama
Powiem Wam, że mam takie wahania nastroju.. Co chwilę płacze z byle powodu :( z córką w ciąży mialam to samo, też co chwile płakałam, a ja na ogół jestem raczej twardą babką i szybciej coś męża doprowadzi do łez niz mnie.
Powoli mam dosyć tego płakania po kątach.
Też Was wszystko denerwuje?
ja się teraz niesamowicie wzruszam jak widzę małe dzieci ... albo jak ktoś płacze ☺️😉😉 ale ja zawsze byłam miękka 🤣
 
Do góry