reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Tylko ze ja juz od chyba 5 dni mam coraz gorsze te cycki (tzn jakby wracały do poprzedniego stanu) objawy z dnia na dzień odeszły. Nie ssie juz mnie tak jak wcześniej, nie muszę od razu po przebudzeniu iść jeść, energii mam więcej, nie czuję się gruba jak jeszcze niedawno i tak mnie to wszystko martwi. Jedyne co to mam takiego nerwa ze lepiej do mnie nie podchodzić i wzdęcia mnie męczą. Reszta się skończyła z dnia na dzień. W środę wizyta, trzeba jakoś dotrwać. Jutro do pracy to jakoś zleci
Na pewno jest ok:) mnie tez na zmianę raz ni raz nie.Spokojnie;)
 
reklama
Dziewczyny u mnie dzis jakis wzmożony śluz, mialam bezowe plamienia, dostałam luteinę, a dziś mam śluz. Miała tak któraś z Was?
Ja od marca br pracuje non stop zdalnie przy laptopie, zatem to na plus, a że czuje się dobrze, to nie narzekam, czasami usnę w ciągu dnia na 15 min 😄. Zatem uważam ze do grudnia spokojnie dam radę nawet z brzuszkiem w pracy w domu. A daje zależy jak kręgosłup pozwoli, bo mam z nim spore problemy od 2013 r.
 
Hej dziewczyny nie pisałam jakiś czas bo jest u mnie siostra z 7 miesięcznym synkiem na parę dni i jakoś tak czasu, nie było. Dziś mam 6+7 tydzień z apki w środę mam teleporade z alergologiem bo tabletek nie mogę brać swoich aa powiem, wam ze przez ciążę tak mi się alergia pogorszyła ohh... Jeszcze w tygodniu mam iść na badania krwi moczu tsh No i 26.08 wizytę mam na 13 to będzie druga wizyta bo w środę 12.08 na tym starym sprzecie usg w 6+3 był pęcherzyk... Zobaczymy jak Tera będzie. I witam nowe mamuski :)
 
Dziewczyny u mnie dzis jakis wzmożony śluz, mialam bezowe plamienia, dostałam luteinę, a dziś mam śluz. Miała tak któraś z Was?
Ja od marca br pracuje non stop zdalnie przy laptopie, zatem to na plus, a że czuje się dobrze, to nie narzekam, czasami usnę w ciągu dnia na 15 min 😄. Zatem uważam ze do grudnia spokojnie dam radę nawet z brzuszkiem w pracy w domu. A daje zależy jak kręgosłup pozwoli, bo mam z nim spore problemy od 2013 r.
Ja to sluz wogole mam jakis dziki,generalnie jakos tak mokro.sluzu w sumie malo a jest taki mleczny i wodnisty
 
reklama
Do góry