reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Powiem Wam że przykro że niektóre z Was nie mają oparcia u najblizyszych. Moja mama sie bardzo ucieszyla ze znowu zostanie babcia a tata codziennie pyta jak sie czuje.
Ja jestem jedynaczką i zawsze wiedzialam ze będę mieć więcej dzieci niz 1. W sumie to zawsze marzyla mi sie trójka [emoji4]
Ja też współczuje braku wsparcia.
Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Moja mama jest przeszczęśliwa. Jest najlepszą babcią dla syna jaką mógł sobie wymarzyć. Syn chętnie u niej zostaje na nocki, cieszy się jak tam jedzie. Czaruje babcie i dziadka równocześnie. Za to drugiej babci (meza mamy) nie zna praktycznie. Ona nas odwiedziła dwa razy od kąd syn się urodził. My tak rzadko jeździmy, ona się nie interesuje, nie zadzwoni, nie zapyta... Zapewne nie ucieszy się że w kwietniu będzie kolejny wnuk
 
reklama
Haha to zupełnie jak ja. Czytam codziennie, na początku się trochę udzielałam, ale teraz kompletnie brak czasu. Chociaż obiecuje poprawę i wygospodarowanie w ciągu dnia chociaż kilku chwil na napisanie posta [emoji12]. A skoro już pisze to pochwałę się że u mnie wszystko oki. Dzisiaj już 11+5 więc niedługo koniec pierwszego trymestru [emoji4]
Ooo jesteś 😍 fajnie, że wszystko jest ok! Odzywaj siw czasami, bo nasze Dzidzie❤ idą równo 11+5😍.
 
Cześć dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza okazuje się że będziemy mieli bliźniaki, dwa maleńkie serduszka biją. Niestety ciąża jest bardzo wysokiego ryzyka, ponieważ dzieciątka mają jeden worek owodniowy i jedno ciałko żółte jak narazie. Naczytałam się że przy wczesnej ciąży może nie być widać że siedzą w dwóch osobnych także mam nadzieję że tak u mnie jest mega się boję. Taka ciąża zdarza bardzo rzadko.
Gratulacje ❤❤❤ mega wiadomość, dbaj o siebie 😘
 
Mi czesto tak spada cukier, muszę odrazu zjesc cos porzadnie słodkiego cukierki, ciastko bo mam mroczki przed oczami i bol glowy pogarszający sie z minuty na minute jak zjem to odzyskuje widzenie

Ja tez mialam takie spadki cukru, ze az bylam bliska utracie przytomnosci, wyszla mi hipoglikemia reaktywna, pilnuje diety IO i jest lepiej :)

U mnie wiedza rodzice, tescie, dzieci i od wczoraj wiedza w pracy.

Po 3 dniach przedszkola dzieci juz maja katary, wiec pewnie skoncze na L4 szybciej niz zakladalam :/
 
reklama
Do góry