reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny biorące euthyrox, bierzcie w nocy, ominie Was półgodzinne czekanie na śniadanie. Robie tak odkąd zaczęłam brać te tabletki i wszystko jest ok. Ewentualnie można brać przed pójściem spać, ale wtedy żołądek musi być pusty, a o to chyba ciężko :)

Co do objawów, to dziewczyny nie panikujcie. Też panikowałam, więc Was rozumiem, ale poszłam na usg, wszystko było ok i od tej pory mam luz, a już miesiąc mija. Jedna z Was pisała, że lekarz powiedział, że nawet jeśli ciąża się zatrzyma, to objawy mogą być nadal, więc Wasz brak objawów oznacza tylko to, że jesteście szczęsciary i macie chwilową przerwę od nich :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja dziś sie troche lepiej czuje, nawet dostalam jakiejs weny do sprzątania 😁 wieczorem wybieram sie na chwile na urodziny szwagra (mam nadzieje ze chociaz do 20 oczy mi sie nie beda zamykac 😁) a jutro robimy małą wycieczke do zoo do Krakowa, chociaz zastanawialam sie czy jechac bo co chwila siku chodze😁 a tam mamy kolo 2godz jazdy ale jakos moze wytrzymam 😁
 
Ja to bym chciala takie dzinsy z tym pasem ciazowym,ale dzis jakas taka plaska jestem i mysle ze czy nie za szybko na takie cuda.w legginsach nie wygladam zbyt ladnie,a do pracy to tak bardziej czarne dzinsy bym chciala.
Leze w wannie i moj brzuch zaczyna burczec!no chyba powalilo kogos,prawie jajecznicy nie moglam dojesc 15 minut temu!
 
A ja wstaje każdego dnia i czuje sie super ,zero mdlosci,bolu piersi itd ,naprawdę bardzo sie z tego powodu ciesze moge wyjsc z synem na spacer, zrobic obiad, czy posprzątać, zaraz lecę na bazarek po jakies owocki i warzywka. Nie wiem dlaczego wy macie na odwrót przecież to dobrze ,w 3 trymestrze bedziecie mialy dolegliwosci razy 5jeszcze wam się znudzi🤷‍♀️ 😉
Dokładnie ja też czuje się już wspaniale i w końcu mogę normalnie funkcjonować i bardzo się z tego powodu cieszę 🙂
 
Jestem 9+3 i na mojej angielskiej app pisze ze powoli lozysko zaczyna przejmowac produkcje hormonow i ze moge zaczac czuc sie troszke lepiej.I boom jak w pysk strzelil,wiec sie nie martwimy,bo appka mowi ze mozemy czuc sie lepiej!;)
A ja poszłam właśnie do wc i jakies bezowe plamienie i wyłączyć myślenie muszę do piątku do USG.
Na USG widzialam pempowine tydzien temu. W sieci widziałam, ze łożysko od 14 tygodnia produkuje hormony, chyba że w pełni, a może zaczyna juz w 9t?
 
reklama
Cześć Laseczki 😊
Mnie wręcz przeraża ten mój wilczy apetyt! Gdyby to jeszcze szło w stronę typowo zdrowych produktów, ale nieeee. Zdrowe produkty o zgrozo mi totalnie nie podchodzą 🙈
A co do cycków, mnie w tej ciąży bolały tylko jak jeszcze o ciąży nie wiedziałam - w terminie pierwszej spóźnionej miesiączki 😊 W tamtej ciąży myślałam, że mi eksplodują więc nie ma żadnej reguły. Tak samo jak wymioty. Niektóre bidulki tak się męczą (już tyle czasu) z wymiotami, a u innych tego nie ma. Lekarz mi ostatnio powiedział, że każda ciąża może być inaczej zaprogramowana i tyle 😊
Pięknego dnia dla Was 😘
 
Do góry