reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

Chyba trochę przesadzacie. Biorę leki na niedoczynność - najpierw euthyrox, potem letrox od 12 roku życia czyli ponad połowę mojego życia. Te pół godziny to dobry czas żeby wstać, umyć zęby i przygotować jakieś sensowne śniadanie a nie od razu rzucać się na jedzenie 🙄
 
reklama
A ja poszłam właśnie do wc i jakies bezowe plamienie i wyłączyć myślenie muszę do piątku do USG.
Na USG widzialam pempowine tydzien temu. W sieci widziałam, ze łożysko od 14 tygodnia produkuje hormony, chyba że w pełni, a może zaczyna juz w 9t?
No u mnie tak pisalo na appce ze powolutku zaczyna lozysko przejmowac,wiesz ja mysle ze to takie powolny proces,dlatego czujemy sie troszke lepiej z kazdym dniem.watpie zeby boom 12 tydzien i zero objawow;)
 
A ja poszłam właśnie do wc i jakies bezowe plamienie i wyłączyć myślenie muszę do piątku do USG.
Na USG widzialam pempowine tydzien temu. W sieci widziałam, ze łożysko od 14 tygodnia produkuje hormony, chyba że w pełni, a może zaczyna juz w 9t?
No i ja tez 9+11juz widzialam pempowine wiec do czegos musi byc przyczepiona:)
 
A ja poszłam właśnie do wc i jakies bezowe plamienie i wyłączyć myślenie muszę do piątku do USG.
Na USG widzialam pempowine tydzien temu. W sieci widziałam, ze łożysko od 14 tygodnia produkuje hormony, chyba że w pełni, a może zaczyna juz w 9t?
Ja czytałam właśnie w kilku źródłach, że około 10 tygodnia to następuje.
Matko, te plamienia to naprawdę potrafią nerwów napsuć, ale w sumie nie ma się czemu dziwić, bo skoro z głupiego nosa co rano potrafi lecieć krew, to pokazuje tylko jak bardzo jesteśmy teraz ukrwione. Nie przejmuj się tym Dzidziu to na pewno nic groźnego ❤️❤️❤️
 
Chyba trochę przesadzacie. Biorę leki na niedoczynność - najpierw euthyrox, potem letrox od 12 roku życia czyli ponad połowę mojego życia. Te pół godziny to dobry czas żeby wstać, umyć zęby i przygotować jakieś sensowne śniadanie a nie od razu rzucać się na jedzenie 🙄
Ja leków nie biorę a na punkcie jedzenia dostałam dosłownie obsesji... Do tego stopnia, że rano budzi mnie głód i nic wtedy nie jest tak ważne jak najedzenie się 🙈
 
Ja czytałam właśnie w kilku źródłach, że około 10 tygodnia to następuje.
Matko, te plamienia to naprawdę potrafią nerwów napsuć, ale w sumie nie ma się czemu dziwić, bo skoro z głupiego nosa co rano potrafi lecieć krew, to pokazuje tylko jak bardzo jesteśmy teraz ukrwione. Nie przejmuj się tym Dzidziu to na pewno nic groźnego ❤️❤️❤️
Dzięki! 😘 trochę tez myślę czy na badaniu lekarka wzierniem nie uszkodzila naczynek, albo podczas wysiłku z wyproznieniem sie.
Przerabialam to tydzień temu i Dzidzia ❤ pięknie rośnie, więc uspokajam sie ze wszysko jest w porządku. 😃
Dobrego dnia Dziewczyny 😘😘😘
 
Dzięki! 😘 trochę tez myślę czy na badaniu lekarka wzierniem nie uszkodzila naczynek, albo podczas wysiłku z wyproznieniem sie.
Przerabialam to tydzień temu i Dzidzia ❤ pięknie rośnie, więc uspokajam sie ze wszysko jest w porządku. 😃
Dobrego dnia Dziewczyny 😘😘😘
Myślę, że to bardzo prawdopodobne 😊 Mój za każdym razem uprzedza, żeby się nie przerażać gdybym po badaniu plamiła 😄 😘
 
Mój partner ostatnio wspominał o odzieży ciążowej w Lidlu to dostał opieprz że do takiej odzieży to mi jeszcze daleko 😅 Ale w sumie mimo że nie przytyłam ani kilograma to już spodnie dziwnie mocno cisną 🤔 Aż się sama zastanawiam czy mi się to ubzdurało czy co bo mama twierdzi, że to za wcześnie żeby brzuch zaczynał rosnąć 🤷
ja mam brzuszek od 7tc...to moja 2, więc może dlatego tak szybko widać, ale wczoraj jak byłam na wizycie i mnie ważyła kobitka to była zszokowana, że nic nie przytyłam, a brzuszek już taki duży 🙈🙈🙈😂😂😂 ja już ciąży nie ukryje i chodzę od jakiegoś czasu tylko w spodniach ciążowych albo sukienkach, bo inne mnie uwierają w brzuch 🙄🙈😝
Dziewczyny dajcie mi siłę, bo nie wiem, czy dzisiaj nie padnę...mamy przeprowadzkę i jeszcze trochę pakowania, do tego 11miesięczniak nudzący się strasznie i krzyczący...😳😳😳 mąż pojechał ogarnąć auto do przeprowadzki, a ja czekam na rodziców i brata jak na zbawienie, bo dopóki nie przyjadą to jestem uziemiona z tym małym terrorystą 🙈😳😳😳😂😂 jeszcze wczoraj późno wieczorem jak ogarnialiśmy pakowanie to wleciał nam do mieszkania SZERSZEŃ! 😱😱😱😱 masakra...na szczęście mojemu mężowi udało się go unicestwić, ale łatwo nie było...niech ten dzień już się kończy 🙈🙈
 
reklama
Chyba trochę przesadzacie. Biorę leki na niedoczynność - najpierw euthyrox, potem letrox od 12 roku życia czyli ponad połowę mojego życia. Te pół godziny to dobry czas żeby wstać, umyć zęby i przygotować jakieś sensowne śniadanie a nie od razu rzucać się na jedzenie 🙄
W takim razie nic tylko pozazdrościć! Widocznie my zamiast fasolek w macicy, mamy tasiemce w żołądku 😋
Każdy organizm jest inny i reaguje inaczej, więc nie widzę tu ani trochę przesady. Czy to w jedzeniu czy w braku apetytu, itp.
 
Do góry