reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Zawiodl sie ze zaszlas w ciaze??to mozna taki tekst walnac w Polsce??w uk by nie przeszlo jakby jeszcze jakis swiadek byl do tego.im nawet jak nie pasuje to musza udawac ze jest ok
Niestety można walnąć taki tekst, a nawet gorszy... W poprzedniej ciąży też się dużo nasłuchałam... :(
Łącznie z opiniami o młodych matkach jako kiepskich pracownikach...
 
Ja wam zazdroszcze tego aptetytu i smakow. Ja jem po trochu i to tylko chlrb z maslem albo grejfruta po wszystkim mnie mdli wszystko tak strasznie smierdzi ja jestem juz wyjonczona plakac mi sie chce.

Dziewczyny kiedy bedziecie robic wyprawke dla malucha? Od ktorego tyg?
 
Niestety można walnąć taki tekst, a nawet gorszy... W poprzedniej ciąży też się dużo nasłuchałam... :(
Łącznie z opiniami o młodych matkach jako kiepskich pracownikach...
Myślę że jak ktoś jest kiepskim pracownikiem to nie ma znaczenia czy ma dziecko czy nie. Natomiast z doświadczenia zauważam że matki są bardziej rozczeniowe... W tym roku zima usłyszałam jako jedyna bezdzietna w zespole czy muszę brać urlop akurat w tym terminie bo są ferie a one mają dzieci. Sorry, ale to nie mój problem 💁
 
Ja wam zazdroszcze tego aptetytu i smakow. Ja jem po trochu i to tylko chlrb z maslem albo grejfruta po wszystkim mnie mdli wszystko tak strasznie smierdzi ja jestem juz wyjonczona plakac mi sie chce.

Dziewczyny kiedy bedziecie robic wyprawke dla malucha? Od ktorego tyg?
Termin ma na przełom marca/kwietnia i planuje w lutym kupić wszystko.
 
Dzis dzwonila do mnie polozna,no akurat bylam na miescie wiec schowalam sie gdzies heh.wywiad pol godzinny,historię rodziny itp bede miala badanie na cukier i tez bede szla do jakiegos specjalisty od tego cukru.ogolnie dala mnie jako ciaze duzego ryzyka.moze beda na mnie bardziej dmuchac;) A no i ze oboje z mezem mamy kotakt z chorymi ludzmi i sprzetem,to bede miec jakis zastrzyk czy cos tam na jakas bakterie jak bede w szpitalu,i musza mnie tez umyc czyms...kiedys tez to mialam.Pytalam ja czy z racji wieku mam robic ten harmony,to mowi ze jak chce ale ze mam ponizej 37 lat(36) i ze wygladam na zdrowa,no i ze usg bedzie robione przez jakis specjalistow z londynu ktorzy przyjezdzaja do nas do miasta,i oni sa w czolowce najlepszych na swiecie....jakos to za pieknie brzmi no ale dobra
 
A i mowila wlasnie jeszcze ze na usg krew mi tam moga wziasc i to da jakis procent zachorowan,ze nie jest to na 100% pewnosc ale ze jak dobre usg to da to jakis obraz.zakladam ze to jest ten pappa test.
 
Myślę że jak ktoś jest kiepskim pracownikiem to nie ma znaczenia czy ma dziecko czy nie. Natomiast z doświadczenia zauważam że matki są bardziej rozczeniowe... W tym roku zima usłyszałam jako jedyna bezdzietna w zespole czy muszę brać urlop akurat w tym terminie bo są ferie a one mają dzieci. Sorry, ale to nie mój problem 💁
Ahh skąd ja to znam 😊 ja przez 3 lata pracy nie mogłam wziąć urlopu w sierpniu bo wszystkie madki w zespole musiały brać akurat urlop w sierpniu bo żłobki były zamknięte... i co z tego, że mam w sierpniu urodziny i chciałabym je spędzić w jakimś fajnym miejscu, to nie... madki z bąbelkami zawsze mają pierwszeństwo :p dopiero w tym roku mi się udało mi się wyjechać na urodziny bo madki zmieniły prace 🤣 uważam, że to nie fair. Ta sama sytuacja ze świetami Bożego Narodzenia... Raz można, ale na kilka lat blokować sierpień czy grudzień z powodu żłobka?! I co najlepsze z nimi nigdy nie było dyskusji. Biorą urlop w tym terminie i koniec kropka 🤷🏻‍♀️ Na szczęście już mnie ten problem nie będzie dotyczył 🤪
 
reklama
Ojj doskonale Cię rozumiem, mnie też to strasznie rozczula, chociaż to już moja druga ciąża i te pierwsze euforyczne uczucia przechodziłam niecałe 2 lata temu :) :) wtedy też to było dla mnie takie nie do pojęcia, że tam w środku jest mały ludzik 😁😁😁 przy drugiej to już trochę spokojniej się do tego podchodzi, bo już się to zna :) :) ale radość jest taka sama :) 😍
Zobaczysz co przeżyjesz jak poczujesz pierwsze ruchy! To jest dopiero czad! 😁😁😁😍💖
No zawsze chciałam zobaczyć jak to jest co sie wtedy czuje 😍
 
Do góry