reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja dzis poza mega zmeczeniem w pracy to sie dobrze czuje,mdlosci tylko w nocy jak ide siku,plus bole glowy dziwny.zmeczenie mysle ze to przez to ze sie kuzwa mac budze co noc i poznien krece 2 godziny....jeszcze kumpela mi powiedziala ze godzina 3 rano to jakas taka znaczaca godzina w katolicyzmie,ze sie walczy z diablem wtedy(?) I teraz jeszcze o tym bede myslec jak sie w nocy obudze haha
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
U mnie to samo, nawet moje antyperspiranty mi przeszkadzają :/ Cały dzień zgaga, mdłości też często ale nie cały czas. Czekam tylko na wieczór, żeby iść spać z nadzieją, że następnego dnia będzie lepiej ;)
 
Ja dzis poza mega zmeczeniem w pracy to sie dobrze czuje,mdlosci tylko w nocy jak ide siku,plus bole glowy dziwny.zmeczenie mysle ze to przez to ze sie kuzwa mac budze co noc i poznien krece 2 godziny....jeszcze kumpela mi powiedziala ze godzina 3 rano to jakas taka znaczaca godzina w katolicyzmie,ze sie walczy z diablem wtedy(?) I teraz jeszcze o tym bede myslec jak sie w nocy obudze haha
Kumpela to niech zasiegnie porady psychiatry 🤣 filmów sie naogladala 🤣
Rozumiem, ze jak mi z córką wody odeszły o 3, to ma powiązania z szatanem? 🤣🤣🤣🤣
Przepraszam, ale leje normalnie 🤣🤣🤣🤣
 
Czekam na pizzę i frytki 😋 Zaraz umrę z głodu 🍟🍕
Biore😋
No z tym spaniem to jest jakaś masakra. Szkoda że nie można się teraz wyspać na zapas jak już dzidzia będzie na świecie 🤣
Ja dziś ciągle przysypiam, ale tez obudze sie na siku, polece, potem leze i nie mogę usnąć, zgłodnieję juz w tym czasie i tal 1-2h lecą! A potem w ciągu dnia zapalki w oczach.
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
Ja już mdłości nie mam, za to co 3h JEEESC!
Moj syn nie byl zachwycony ziemniakami w mundurkach z sosem czosnkowym,stwierdzil ze je zle ugotowalam(bo maja wciaz skorke haha).Ja tam uwazam ze to bylo najlepsze co zjadlam od paru dni,no ale on nie jest w ciazy i nie musi lubic ciazowych smakow;)
I teraz w punkt mam ziemniaki, czosnek i jogurt! Ja byłabym zachwycona, Twoj synek nie poznał się na pysznościach 😋😃😉.

A gdzie @M_P_90 juz po wizycie jest godzinkę 😃😉
 
Co do zapachów to w poprzednich ciążach przeszkadzał mi mój dezodorant zmieniłam i było ok a w tej ciąży takiego problemu narazie nie mam :) gorzej z wkładaniem do zmywarki brudnych naczyń blee... A ja wciąż jem tyle co kot napłakał a ciągle mi w brzuchu burczy i schudłam 2kg ale to spoko bo mam nadprogramowe kg na brzuchu :) co do objawów tylko zmęczenie, kurde muszę się w końcu umówić na te prenatalne bo w niedzielę kończę już 11 tydzień a nie wiem ile się u mnie czeka, w sumie wolę mieć je Jan najpóźniej właśnie żeby więcej widzieć a 23.09 i tak wizyta to będzie 12+3tc.
 
A ja muszę przyznać że się dobrze czuje. Mdłości gdzieś tam w 7tyg mialam ale teraz juz nic (11 tydzień) brzuch juz prawie nie boli. Tylko bolą piersi no i jestem senna i częściej zmęczona. Nie mam co narzekać :)Współczuję dziewczynom z mdłościami :( W sumie nie wiadomo może jeszcze mnie też dopadną. Jak widzimy naprawdę każda ciąża inna :)
 
Ja dzis poza mega zmeczeniem w pracy to sie dobrze czuje,mdlosci tylko w nocy jak ide siku,plus bole glowy dziwny.zmeczenie mysle ze to przez to ze sie kuzwa mac budze co noc i poznien krece 2 godziny....jeszcze kumpela mi powiedziala ze godzina 3 rano to jakas taka znaczaca godzina w katolicyzmie,ze sie walczy z diablem wtedy(?) I teraz jeszcze o tym bede myslec jak sie w nocy obudze haha
Hahahaha 😂 walka z diabłem made my day 😂😂😂
 
Ja dzis poza mega zmeczeniem w pracy to sie dobrze czuje,mdlosci tylko w nocy jak ide siku,plus bole glowy dziwny.zmeczenie mysle ze to przez to ze sie kuzwa mac budze co noc i poznien krece 2 godziny....jeszcze kumpela mi powiedziala ze godzina 3 rano to jakas taka znaczaca godzina w katolicyzmie,ze sie walczy z diablem wtedy(?) I teraz jeszcze o tym bede myslec jak sie w nocy obudze haha
A nie chodziło o to że to godzina śmierci Pana Jezusa ? Sama się z tym spotkałam że niektórzy podchodzą bardzo religijnie do budzenia się o 3 w nocy ☺️
 
reklama
Do góry