reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

To ja znam wersje, że to godzina duchów albo szatana xD i sama też się codziennie budzę o tej godzinie 🤷🏻‍♀️
W egzorcyzmach emily Rose, ksiądz tłumaczył, że 3 godzina w nocy, to godzina szatana, bo w ten sposób wyśmiewają 3 świętą i z niej kpią. Zaś ten film powstał na faktach i opowiadał historie Anneliese Michel, niemieckiej dziewczynce. Ale na litość, nie popadajmy w paranoje 😁
 
reklama
A nie chodziło o to że to godzina śmierci Pana Jezusa ? Sama się z tym spotkałam że niektórzy podchodzą bardzo religijnie do budzenia się o 3 w nocy ☺️
Ona mi to tlumaczyla ze o 15 umarl Pan Jezus a 3 w nocy to jakas odwrocona godzina diabelska,nie wnikalam w to.wczoraj w nocy obudzil mnie jakis stuk szklanki czy czegos,mieszkam w malym bloku na parterze,moglo to byc u kogos wyzej.Najlepsze bylo to ze w ciagu dnia na patio syn znalazl zdechlego golebia i maz go wyrzucil za plot,i teraz tak mysle moze golab is back!
 
W egzorcyzmach emily Rose, ksiądz tłumaczył, że 3 godzina w nocy, to godzina szatana, bo w ten sposób wyśmiewają 3 świętą i z niej kpią. Zaś ten film powstał na faktach i opowiadał historie Anneliese Michel, niemieckiej dziewczynce. Ale na litość, nie popadajmy w paranoje 😁
Tak tak tak ona mi tez o tym pisala,masz racje,ja to sie nie zaglebiam bo mi takie sprawy siadaja na glowe pozniej hehe.Pamietam jak ogladala The Ring kiedys to sie miesiac shizowalam,od tamtego momentu nie ogladam horrorow
 
Tak tak tak ona mi tez o tym pisala,masz racje,ja to sie nie zaglebiam bo mi takie sprawy siadaja na glowe pozniej hehe.Pamietam jak ogladala The Ring kiedys to sie miesiac shizowalam,od tamtego momentu nie ogladam horrorow
Ja lubię horrory. Bardzo. Mialam tak za dzieciaka, z 13 lat mialam, jak oglądałam the Blair witch project. I mialam jeszcze pokój z bratem. I balam się spać odwrócona do ściany, bo balam się, że wiedzma mi brata zabije 🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny u mnie wszystko super, nie przytyłam nic 🙈😁😁😁😂 dzieciątko ma 5cm i jest baaaardzo ruchliwym maluszkiem i to do tego stopnia, że cały czas uciekało i ciężko było usłyszeć serduszko, ale w końcu się udało 😂😂😂 po dzisiejszym USG znowu wchodzi inny tydzień 🙈🙈🙈😳 11+1 🙈😂😂😂 i cały czas lekarz obstawia, że jednak urodzę przed kwietniem...🤔🤔🤔 jestem ciekawa 😝😝 luteina od dzisiaj odstawiona i Aspargin tak samo 💪💪💪🙌🙌🙌 teraz czekamy 12dni na prenatalne i mamy nadzieję, że poznamy wreszcie płeć 😁🤗😍❤ nie mam zdjęcia, bo nagrywałam film dla męża, ale trochę niewyraźnie widać przez bliznę po cc, bo maluch leży akurat na samym środku 😁😊😉😍
 
Mnie
Ja lubię horrory. Bardzo. Mialam tak za dzieciaka, z 13 lat mialam, jak oglądałam the Blair witch project. I mialam jeszcze pokój z bratem. I balam się spać odwrócona do ściany, bo balam się, że wiedzma mi brata zabije 🤣🤣🤣🤣

Nie mogłam po tym filmie spać, dopóki nie wyrzuciłam płyty DVD przez okno
Też miałam koło 13. Od tamtej pory nie oglądam żadnych horrorów.. Masakra to była.
 
Dziewczyny u mnie wszystko super, nie przytyłam nic 🙈😁😁😁😂 dzieciątko ma 5cm i jest baaaardzo ruchliwym maluszkiem i to do tego stopnia, że cały czas uciekało i ciężko było usłyszeć serduszko, ale w końcu się udało 😂😂😂 po dzisiejszym USG znowu wchodzi inny tydzień 🙈🙈🙈😳 11+1 🙈😂😂😂 i cały czas lekarz obstawia, że jednak urodzę przed kwietniem...🤔🤔🤔 jestem ciekawa 😝😝 luteina od dzisiaj odstawiona i Aspargin tak samo 💪💪💪🙌🙌🙌 teraz czekamy 12dni na prenatalne i mamy nadzieję, że poznamy wreszcie płeć 😁🤗😍❤ nie mam zdjęcia, bo nagrywałam film dla męża, ale trochę niewyraźnie widać przez bliznę po cc, bo maluch leży akurat na samym środku 😁😊😉😍
Już 5cm?! Ale czad 😍😍😍
 
reklama
Mnie

Nie mogłam po tym filmie spać, dopóki nie wyrzuciłam płyty DVD przez okno
Też miałam koło 13. Od tamtej pory nie oglądam żadnych horrorów.. Masakra to była.
Ja właśnie uwielbiam horrory, ale właśnie takie paranormalne. Bo te krwawe, gdzie ganiają z piłami i zabijają to mnie tylko brzydzą 😁
Lubię się bac, tylko stary musi później ze mną do lazienki w nocy chodzić 🤣
 
Do góry