reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Juz po wszystkim.Dzidzia zdrowa😍😍😍😍 .Bąbel ma 9 t i 5 dni. Termin porodu 16.04.2021. Mierzy 2,86 cm. Ruszał/a rączkami i nóżkami. I lekarz zabronil mi czytac internet,bo wpadłam taka spanikowana🤣🤣🤣.Od razu mnie na usg wzioł😅🤣🤣🤣Czad jestem taka szczesliwa😍😍😍😍


Oo a ja dzisiaj 8+6 i termin na 17. 04 😂😂 to ciekawe co mi za 3 tygodnie powiedzą 🙂
 
To chyba to co tam zaznaczyła w kółeczku obok główki☹️nawet mi nie powiedziała nic co to jest i dlaczego i co mam robić czy czego nie robić. No napewno brać duphaston i zero przytulania no ale to wiem.... Kurcze mogła mnie jakoś uspokoić albo co
A to nie jest cialko zolte?to nie jest jedzonko?moj tez mial taki maly bombel obok i ona mowila ze to jest cialko i ze juz jest male bo sie robi pempowina
 
Juz po wszystkim.Dzidzia zdrowa😍😍😍😍 .Bąbel ma 9 t i 5 dni. Termin porodu 16.04.2021. Mierzy 2,86 cm. Ruszał/a rączkami i nóżkami. I lekarz zabronil mi czytac internet,bo wpadłam taka spanikowana🤣🤣🤣.Od razu mnie na usg wzioł😅🤣🤣🤣Czad jestem taka szczesliwa😍😍😍😍
Super duper,patrz 4 dni roznicy miedzy moim a twoim a moj mial jakies takie male kuleczki zamiast raczek i nie ruszal nimi na usg
 
A to nie jest cialko zolte?to nie jest jedzonko?moj tez mial taki maly bombel obok i ona mowila ze to jest cialko i ze juz jest male bo sie robi pempowina
A to nie jest cialko zolte?to nie jest jedzonko?moj tez mial taki maly bombel obok i ona mowila ze to jest cialko i ze juz jest male bo sie robi pempowina
No właśnie 🤔 U mnie też na końcu tego „wężyka” jest takie małe kółeczko 😄
 
reklama
U mnie z sennością jest jeszcze gorzej niż było dotychczas... Słuchajcie, dwie ostatnie nocki zarwane bo co 5 minut wył jakiś alarm w samochodzie 🤬 No myślałam, że zaraz wybiegnę na dwór i w akcie agresji przeciwko zakłócaniu mojego snu zdemoluję ten samochód 😫 A po samochodzie przyjdzie czas na jego właściciela ☠ W końcu alarm przestaje wyć ale ja już zasnąć nie mogę 😥
No z tym spaniem to jest jakaś masakra. Szkoda że nie można się teraz wyspać na zapas jak już dzidzia będzie na świecie 🤣
 
Do góry