reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Witajcie,
Zaglądam do Was od kilku dni. Termin na 29.04 - jednak czekam jak na igłach na usg, czy bije serduszko.
Z badań krwi - glukoza za wysoka, zmiana dawki letroxu ( nie pamietam kiedy miałam tsh poniżej 2 - a teraz zbijamy do 1)

Gabi - jak chcę to śpię - poza tym od kawy mam odrzut, więc nie bardzo mam czym się wspomagać ;)

Agucha -gratulacje
Witaj🥰 kiedy wizyta?
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
 
T
Juz po wszystkim.Dzidzia zdrowa😍😍😍😍 .Bąbel ma 9 t i 5 dni. Termin porodu 16.04.2021. Mierzy 2,86 cm. Ruszał/a rączkami i nóżkami. I lekarz zabronil mi czytac internet,bo wpadłam taka spanikowana🤣🤣🤣.Od razu mnie na usg wzioł😅🤣🤣🤣Czad jestem taka szczesliwa😍😍😍😍
Super ❤️ ty na 16 ja na 15 więc cieszę się że wszystko w porządku 😍
 
Wiem doskonale co czujesz ... po prostu nie chcesz być w tej ciąży sama ... jednak nie ma to jak facet obok 😉 doskonale ciebie rozumiem 😊
Współczuję wam dziewczyny, ja sobie tego nie wyobrażam, w końcu po to się zakłada rodzinę by być razem. Z drugiej strony wiem, że w Polsce szału nie ma jeśli chodzi o pracę...
 
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
Jak dobrze, że powiedziałaś to na głos! Mi też w ciąży zaczął przeszkadzać zapach mojego faceta 😟 Co do mdłości, współczuję Ci bardzo ale musisz to po prostu przeczekać. Ja przez 2 tygodnie zmuszałam się, żeby zjeść cokolwiek, a teraz nadrabiam jedzenie x10.
 
Juz po wszystkim.Dzidzia zdrowa😍😍😍😍 .Bąbel ma 9 t i 5 dni. Termin porodu 16.04.2021. Mierzy 2,86 cm. Ruszał/a rączkami i nóżkami. I lekarz zabronil mi czytac internet,bo wpadłam taka spanikowana🤣🤣🤣.Od razu mnie na usg wzioł😅🤣🤣🤣Czad jestem taka szczesliwa😍😍😍😍
Taaak!!! Suuper! Duża Dzidzia ❤ ale fajnie! Cieszę się z Tobą 😘!
Ja przestałam czytać sieć, z Wami tu najlepiej, a net to seriale 😃! Buziaki !
 
reklama
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
Mam tak samo od 2.5 tyg , teraz jestem równo 8tydzien jedyne co mi pomaga to woda z imbirem i cola 0 😢 To normalne objawy ciąży i póki nie ma silnych/całodniowych wymiotów to nie ma się czym przejmować. Tak usłyszałam od lekarza 😅
 
Do góry