reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Kuźwa, jak dzisiaj w nocy znowu zacznie wyć alarm, to aż z ciekawości zerknę na godzinę 😄 Ja unikam horrorów bo bojna dupa jestem 😂 Za to będąc w pierwszej ciąży chciałam tylko to oglądać 🤷‍♀️ Człowiek to jednak wariuje przez te hormony...
 
reklama
To mój Bąbel 😁😊🤗😍💖
 

Załączniki

  • VID_20200911_183822_exported_37868_1599850079344.jpg
    VID_20200911_183822_exported_37868_1599850079344.jpg
    185,2 KB · Wyświetleń: 97
Dziewczyny czy wy tez macie takie straszne mdlosci? Ja funkcjonowac normalnie nie moge. Nie jem niedobrze zjem jeszcze gorzej. W brzuchu pali cholernie wszystko strasznie smierdzi nawet zapach mojego faceta juz mi przeszkadza [emoji24] juz mysle ze ze mna jest cos nie tak albo sobie cos wkrecam a to dopiero 8 tydzien [emoji24]
Mam to samo 😢i wymiotuję. Najwięcej rano. Potrafię wtedy puścić 3, 4 pawie 🤮 możesz się śmiać, ale wsadzam sobie papier do nosa, a jak muszę wyjść z domu to smaruje kremem dla dzieci skórę pod nosem. Tylko to chyba mi nie śmierdzi.
Mam tak samo od 2.5 tyg , teraz jestem równo 8tydzien jedyne co mi pomaga to woda z imbirem i cola 0 😢 To normalne objawy ciąży i póki nie ma silnych/całodniowych wymiotów to nie ma się czym przejmować. Tak usłyszałam od lekarza 😅
No to mnie pocieszyłaś. Wymiotuję cały dzień i w nocy. Najczęściej leci paw bez ostrzeżenia. A Twój lekarz powiedział coś więcej o całodniowych wymiotach? Mój tylko tyle, że mam pić wodę hektolitrami i starać się jeść. Jem 5, 6 posiłków malutkich. Pomaga na trochę cola. Wymiotujesz?
 
Ja lubię horrory. Bardzo. Mialam tak za dzieciaka, z 13 lat mialam, jak oglądałam the Blair witch project. I mialam jeszcze pokój z bratem. I balam się spać odwrócona do ściany, bo balam się, że wiedzma mi brata zabije 🤣🤣🤣🤣
Blair witch project to było coś 😄 Nie zapomnę tego podjarania oglądaniem! Oglądałam z kuzynką a później spałyśmy razem przytulone do siebie jak w paraliżu 😂😂😂😂
 
Dziewczyny u mnie wszystko super, nie przytyłam nic 🙈😁😁😁😂 dzieciątko ma 5cm i jest baaaardzo ruchliwym maluszkiem i to do tego stopnia, że cały czas uciekało i ciężko było usłyszeć serduszko, ale w końcu się udało 😂😂😂 po dzisiejszym USG znowu wchodzi inny tydzień 🙈🙈🙈😳 11+1 🙈😂😂😂 i cały czas lekarz obstawia, że jednak urodzę przed kwietniem...🤔🤔🤔 jestem ciekawa 😝😝 luteina od dzisiaj odstawiona i Aspargin tak samo 💪💪💪🙌🙌🙌 teraz czekamy 12dni na prenatalne i mamy nadzieję, że poznamy wreszcie płeć 😁🤗😍❤ nie mam zdjęcia, bo nagrywałam film dla męża, ale trochę niewyraźnie widać przez bliznę po cc, bo maluch leży akurat na samym środku 😁😊😉😍
Nooo jesteś! Extra ale super rośnie Dzidzia❤ jak na drożdżach 😃! Na pewno urodzisz w marcu ,ale najważniejsze że wszystko jest w porządku ❤!
 
Witam wszystkie nowe kwietniowe mamy i gratuluję :)

Cieszę się waszymi pozytywnymi wizytami i małymi człowieczkami :) Niech rosną zdrowo!

Mało sie udzielam, ale wiernie czytam każdą strone.. choć jest ich bardzo dużo do nadrobienia nieraz. Raz mi sie zdarzyło, że nie weszłam 1,5dnia, to mi sie nazbierało prawie 50 stron, ale sie nie poddałam! Nie chciałam nic przeoczyć :D
Co do zapachów, to pomyślcie, że mieszkam na wsi.. i akurat rozwożą nawóz od świnka, krówka..

Mam zamiar kupić detektor tętna, jaki polecacie? :)
Ja wizyta dopiero 24 września, chyba zwariuje do tego czasu, bo byłam przeziębiona i nie wiem czy wszystko w porządku.

Co do męża poza domem, to sobie nie wyobrażam :( Mi mój strasznie we wszystkim pomaga.. mieliśmy remont pokoju córki, zmiana koloru itd, to pierw mył okno ( jedyna różnica przed i po myciu to taka, że kurzu nie było :D ) , ale prawdziwy śmiech przyszedl jak wieszał firanke, po prostu miałam tam paść ze śmiechu.
Naprawde, za żadne pieniądze bym nie chciała, żeby mąż był gdzie idziej i ja tez, jak to ktoś fajnie napisał, że potrzebujemy sponsora, tylko partnera życiowego.

Co do smaków, to ogólnie miałam dzisiaj na obiad robić kotlety ziemniaczane z sosem pieczarkowym, ale brat mi napisał, że właśnie czeka na żurek.. i poszłam do sklepu po żurek, choć nawet za nim nie przepadam, ale po prostu musiałam go zjeść :D Poza tym codziennie bym najchętniej jadła pizze.. na samą myśl mi ślinka cieknie.
 
no rośnie jak na drożdżach, ciekawe, czy na prenatalnych będzie miał podobne rozmiary do naszego synka, wtedy byłam 12+6 i dziecko miało 8cm 😊😊😊 widzieliśmy normalnie miniaturkę człowieka 😊😁😍
Ja mam wrażenie ze na tym pierwszym eatpie, od pewnego momentu Dzidzia rośnie 1cm na tydzień, mój Bąbel❤ 3,07cm 10+0, a to tydzień temu, zatem skoro u Ciebie to juz 5cm ma Dzidzia❤, to chyba dalej niz 11+1 bo ja mam dziś 11+0 a Ty bylas o tydzień różnicy do przodu?😃
Dziś mnie zwazyli i też nie przytylam, a ile ja przecież jem 🤭🙈!!!
 
reklama
Do góry