reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
będzie dobrze byle do 5 lat ☺️😉🤣🙈❣️ teraz sobie z tego żartuje ale wtedy nie było mi do śmiechu 😉 ile ja się rad nasłuchałam co robić i jak robić ... 🙄🤷🏻‍♀️ to nie jest nasza wina ze dziecko jest takie 🙈
Każde jest inne ... i nie na każdego działają te same metody wychowawcze 😉
Dokładnie, można doradzać nawzajem ale nie mamy pewności czy to u nas pomoże, najlepiej chyba każdy sam w życiu musi jakoś dojść do tego jak wychować swoje dziecko i co w tym wychowaniu pomaga a co szkodzi , jakoś to dziwnie napisałam 😂ale no w sensie że życie samo uczy i wszystkie decyzje musimy podjąć jak już to dziecko jest na świecie zaczynając od środków pielęgnacyjnych po właśnie rozwiązanie późniejszych problemów jak brojenie itd
 
Cześć Dziwczyny! Ja siw dzis czuje tak ooo!
O 06:00 obudził mnie sen i doznanie erotyczne 😝, po tym brzuch przez chwilę twardy i bolał. Jak wstałam o 08:00 zero sił, w brzuchu ucisk, ale wizyta w toalecie dała ulgę. Trochę się stresuje, bo dzis czuje taki dyskomfort w brzuchu, sama nie wiem czy wzdecia 🤔, czy to wina kręgosłupa.
Za godzinę jadę na planowana wizytę u mojej lekarki spytam ja o takie objawy i szczepienie na grypę jak ona sie zapatruje?
Spać mi się chce, a siedzę przed laptopem i robię sobie przerwy.
Plamien nie mam, przedwczoraj byl tylko sluz. Włączył mi sie tryb stres.
 
Dokładnie, można doradzać nawzajem ale nie mamy pewności czy to u nas pomoże, najlepiej chyba każdy sam w życiu musi jakoś dojść do tego jak wychować swoje dziecko i co w tym wychowaniu pomaga a co szkodzi , jakoś to dziwnie napisałam 😂ale no w sensie że życie samo uczy i wszystkie decyzje musimy podjąć jak już to dziecko jest na świecie zaczynając od środków pielęgnacyjnych po właśnie rozwiązanie późniejszych problemów jak brojenie itd
bardzo trafnie napisane 😁☺️
Powiem wam ze jak mi dzieci urosły to każdy mówił ze jak skończą 12 lat to zacznie się piekło dojrzewania 😅😅 strasznie się tego bałam ... a wyszło na to ze są nawet grzeczniejsi niż byli w dzieciństwie ❣️🤷🏻‍♀️ a wychowuje ich sama i myśle ze udało mi się zrobić z nich wrażliwych osób , opiekuńczych 😊 dlatego po tym co widzę stwierdziłam ze chce jeszcze jedno 😊😉 do kochania 🥰🥰 bo wiem jak postępować 😉 nawet książkę mogła bym napisać 😅😂🤣
 
Cześć Dziwczyny! Ja siw dzis czuje tak ooo!
O 06:00 obudził mnie sen i doznanie erotyczne 😝, po tym brzuch przez chwilę twardy i bolał. Jak wstałam o 08:00 zero sił, w brzuchu ucisk, ale wizyta w toalecie dała ulgę. Trochę się stresuje, bo dzis czuje taki dyskomfort w brzuchu, sama nie wiem czy wzdecia 🤔, czy to wina kręgosłupa.
Za godzinę jadę na planowana wizytę u mojej lekarki spytam ja o takie objawy i szczepienie na grypę jak ona sie zapatruje?
Spać mi się chce, a siedzę przed laptopem i robię sobie przerwy.
Plamien nie mam, przedwczoraj byl tylko sluz. Włączył mi sie tryb stres.
Też się trochę denerwuje, ale to przed wizyta. A ta dopiero o 18:20. Czyli realnie o 20:00😱 objawami, bólami itd.juz sie jakoś nie denerwuje, cieszę sie, ze nie mam dziś mdłości😜 kilka dni temu miałam 2 dni bez mdłości, lekko sie zestresowałam, za to na następny dzień jak zaatakowało to obiecałam sobie, ze juz więcej nie bede sie martwić brakiem mdłości, ale błagam, niech ten dzień znowu nadejdzie😂 i nadszedł dziś. Także od rana wpierdzielam, ale muszę teraz, bo pozniej Głodówka przed ważeniem u ginekologa 😂
 
Właśnie wiem dlatego mam mętlik w głowie, myślałam że tak 5,6godzin mu starczy, a mogę spytać na ile godzin i ile dni w tygodniu dajesz swojego?
Moj synek chodzil na całe dnie od 6 30 do 16 30. Oboje pracowaliśmy w takim trybie i nie bylo możliwości zeby ktos został z nim w domu mial okolo 2lata juz dobrze nie pamiętam nawet. Pierwsze 3dni bylam z nim tam na trochę,a później już zostawialam go i bylo ok. To ze dziecko czaswm teoche poplacze to niestety jak dziecko. Ja mialam 7lat i wylam w ławce szkolnej do mamy hehe wiec akurat uważam ze to poprostu kazdy musi przejsc😄 teraz ma 6 lat jak go prowadzę do przedszkola to sie nawet nie obejrzy idzie i ma mnie gdzies ,lubi chodzil do przedszkola i przez weekend przezywa ze musi siedziec w domu 🙂
 
tak miałam naprawdę trudny okres ... wszystko co jego prosiłam robił na złość albo wcale nie robił 😌 ile razy ja szlam spać z zapłakana ... ze nie umiem dziecka wychować na dobrego chłopca 😌 a skończyło się jak ... dostał porządnie w ciery ... nie bije dzieci bo wiem ze na takie rzeczy są inne sposoby ... ale wtedy było jego epicentrum ...
szliśmy na groby 1 listopada ... pełno ludzi a on mi się kładzie na groby .. kiedy go zabrałam to zaczął krzyczeć .... potem wzięłam go na ręce to zaczął się wyginać wiec go postawiłam to rzucił się kałuże w tych czystych rzeczach .... i potem nie chciał iść to wzięłam go takiego brudnego na ręce ... zwymiotował na mnie 🙄🙄 byłam silna i mówię sobie tak dojdę z nim do domu ale jak przyjdę to oberwie .... i tak było ... od tamtego czasu więcej nie dostał bo się zmienił 😢 nie wiem czy źle zrobiłam ale ciężko zapanować nad takim dzieckiem
Znam to uczucie kiedy para idzie juz nawet uszami... 🤦‍♀️
 
No właśnie lekarz kazał mi się oszczędzać a ja chyba tak ze strachu leżę ale szczerze jestem wykończona psychicznie ;( najchętniej to bym wsiadła w auto i pojechała do rodziców na kilka dni ale to 250 km ;( lekarz w sumie mówi ze mogę plamić i pokazał mi na usg takie jakby miejsca w macicy niezagnieżdżone. Mówił ze 40 procent ciąż plami ... sama nie wiem czy nie przesadzam. Właśnie siadam do czytania artykułu 😍💗

Jedz do rodziców, polecam. Sama wlasnie u nich jestem ponad 600 km od siebie, ale niestety konczy mi sie urlop choc tata juz stwierdzil ze powinnam do kwietnia u nich siedzieć, a od kwietnia oni u mnie 😁
 
reklama
Jedz do rodziców, polecam. Sama wlasnie u nich jestem ponad 600 km od siebie, ale niestety konczy mi sie urlop choc tata juz stwierdzil ze powinnam do kwietnia u nich siedzieć, a od kwietnia oni u mnie 😁
Też mam ok 600km do domu rodzinnego i dlatego za często nie mogę pojechać, szkoda, że nie bliżej :p
 
Do góry