reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Załączniki

  • Screenshot_20200906-233614_Chrome.jpg
    Screenshot_20200906-233614_Chrome.jpg
    197 KB · Wyświetleń: 46
reklama
No nie wiem co powiedzieć, ale obudził mnie orgazm! Boje sie tego bo raz po takiej akcji dostalam rano krwawienia, oproznil sie prawdopodobnie krwiak, bolalo jak na okres.
Mam zakaz seksu, więc boję się o skurcze. Wiem, ze w ciąży seks nie jest zakazany, ale ja miewalam plamienia, więc boję się o takie akcje. Brzuch mam miekki, a ja nawet o seksie nie myślę i takie sytuacje 🤭🙈?
 
No nie wiem co powiedzieć, ale obudził mnie orgazm! Boje sie tego bo raz po takiej akcji dostalam rano krwawienia, oproznil sie prawdopodobnie krwiak, bolalo jak na okres.
Mam zakaz seksu, więc boję się o skurcze. Wiem, ze w ciąży seks nie jest zakazany, ale ja miewalam plamienia, więc boję się o takie akcje. Brzuch mam miekki, a ja nawet o seksie nie myślę i takie sytuacje 🤭🙈?
Dzidziu, u mnie podobnie 🙈 Zakaz zakazem ale potrzeby cudownie nie znikną, stąd u nas te sny 🤣 A fabuła za każdym razem ciekawsza hahaha 😅
 
Cześć dziewczyny, ostatni raz byłam tu w piątek wieczorem, A teraz nadrabiam 46stron 😂🤪🙈 Ja dziś mam wizytę, ale tam nie ma nic oprócz rozmowy, sprawdzenia wyników toxo i tsh oraz założenie karty. Jutro mam prywatną wizytę i znów zobaczę maluszka ❤
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😘😘😘
 
Cześć dziewczyny, ostatni raz byłam tu w piątek wieczorem, A teraz nadrabiam 46stron 😂🤪🙈 Ja dziś mam wizytę, ale tam nie ma nic oprócz rozmowy, sprawdzenia wyników toxo i tsh oraz założenie karty. Jutro mam prywatną wizytę i znów zobaczę maluszka ❤
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 😘😘😘
Cześć 😊 Ja również mam wizytę jutro. Na którą godzinę idziesz? Dziś i jutro będzie sporo wizyt 🙂
 
Witam się i ja 🙂
Chyba odkryłam coś co mi pomaga na mdlosci i wymioty. Tzn na pewno jest to mieszanka: leków, jedzenia co 3h małych ilości, picia dużej ilości wody i..... Cola 🙈.
Serio! Obrzydliwie smakuje, ale pomaga mi nawet jeden łyczek 😅 napiłam się jej w sobotę z braku mojego Żywca niegazowanego i włala 🙂 wymiotowałam może z pięć razy od soboty 😁

W temacie porodów.... 2 razy SN. Pierwszy 36h, drugi niecałe 2h. Żadnych znieczuleń, gazów. Jestem aktywna, dużo chodziłam, kręciłam biodrami, częste zmiany pozycji, sako, piłka itp jakoś to było. Syn urodzony w pozycji kucznej, córkę na lewym boku wypchnęłam. Pękłam przy obu, ale tego nie czuć. Nie ma się czego bać. Jeśli nie ma przeciwwskazań to myślę, że lepiej SN. Jesteśmy do tego stworzone.
Podobno po cc trudniej utrzymać laktację.

Temat teściowej odpuszczam. Za dużo pisania 😅 ale kocha moje dzieci 😉
 
Dziewczyny a ja mam pytanie jak nie zwariować? Moja przyjaciółka poroniła dwa razy, bardzo to przeżyłyśmy. Jestem teraz 7+4 i wcześniej czułam się fatalnie. Mdłości, wymioty, nic nie jadłam ledwo wstawałam z łóżka. Trzy dni temu byłam u ginekologa, ciąża rozwija się prawidłowo serduszko biło. Od trzech dni biorę prenatal uno i witaminy (nie wiem czy to ma znaczenie) ale objawy ustąpiły! Bolą mnie piersi i jestem senna ale zniknęły mdłości, wymioty i fatalne samopoczucie. Jestem tak zestresowana , ze wydaje mi się, ze coś jest nie tak. Mój mąż mnie pociesza i mówi, żebym zaczekala dwa tygodnie do następnej wizyty skoro nie mam plamien i mocnych boli/skurczy ale ja nie mogę funkcjonować, ciagle myśle, ze może serduszko przestało bić.. :(
 
reklama
U mnie 1 ciąża zakończyła sie Cc, moj maly utknął w szyjce na godzinę, godzinę mialam parte niekontrolowane skurcze, to bylo tragiczne, oprócz tego oxy, masaz szyjki, balonik, pęknięcie cewki moczowej, a przy końcówkę nie moglam oddychac i mialam cala twarz w krostkach z wysiłku, lekarz przy kolejnej ciąży powiedział ze nie pozwoli mi rodzic sn bo nie mam najwidoczniej do tego miednicy skoro dziecko sie zablokowało, cud ze nic mu nie było tak wiec liczę ze lekarz zdania nie zmieni...
 
Do góry