reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
mnie przeraża z kolei myśl, że coś mi tam popęka podczas porodu sn albo że dziecko się zaklinuje i będą musieli użyć tych okropnych kleszczy albo vacum 😱😢
Nie przejmuj się, mnie też. Mnie w ogóle przeraża wizja porodu haha. Ale chciałabym spróbować naturalnie, choć z moją miednica i wiekiem pewnie będzie słabo. Koniec końców jak już dotrwam do 38 Tc będzie mi pewnie obojętne, byleby było już po 🤪
 
Ewelina Twój dzidzius to mały wojownik, na pewno da rade :* nie widzę innej opcji :-) jak się czujesz?

Ja nie mam teściowej, jest tylko moja mama, która za chwile będzie mieszkać blisko nas. Z jednej strony fajnie, z drugiej pewnie będą zgrzyty. My nie potrafimy razem żyć. Choć mam wrażenie, że ona ma jakby dwie twarze. Raz jest ok, raz nie. Ale i ja nie jestem idealna :-(


Zastanawiałam się nas tym detektorem tetna, ale tutaj znalazłam tylko angelsound. Znacie? Jaki polecacie? Ja chciałam to bardziej dla dzieci kupić żeby posłuchały jak serduszko bije, bo na usg nie mogą ze mną iść.


Edit o widze ze macie wlasnie ten :-) moze tez go zakupię, jak juz mozna serduszko usłyszeć
 
Nie przejmuj się, mnie też. Mnie w ogóle przeraża wizja porodu haha. Ale chciałabym spróbować naturalnie, choć z moją miednica i wiekiem pewnie będzie słabo. Koniec końców jak już dotrwam do 38 Tc będzie mi pewnie obojętne, byleby było już po 🤪
W pierwszej ciąży nawet nie brałam pod uwagę cc i strasznie bałam się porodu, ale jak się zaczęły skurcze to marzyłam tylko o tym żeby już było po...skoncxylo się jednak CC, bo dziecku spadało tętno na ktg i wylądowałam na sali...doszlam do siebie bardzo szybko, na drugi dzień już byłam na nogach i miałam syna cały czas przy sobie...wiec teraz z kolei boję się porodu sn, bo nie wiem jak to wygląda, a tutaj już przynajmniej wiem czego się spodziewać i wiem, że to przetrwam 🙈😂😂
 
reklama
Ja po 11 miesiacach zaszłam i szczerze bardzo bym chciała też cesarke jak poprzedno ☺
ja nie mam takiego parcia na rodzenie sn i nie uważam siebie za niepełną matkę, bo dziecko ze mnie wyciągnęli :) jestem wręcz z siebie dumna, bo z moim strachem przed operacjami dałam radę, mój synek urodził się zdrowy i silny, a to czy sama go urodziłam, czy lekarze go wyciągnęli nie ma dla mnie kompletnie żadnego znaczenia i absolutnie nie mam teraz parcia na rodzenie sn żeby się przekonać jak to jest 😝
 
Do góry