reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

W pierwszej ciąży nawet nie brałam pod uwagę cc i strasznie bałam się porodu, ale jak się zaczęły skurcze to marzyłam tylko o tym żeby już było po...skoncxylo się jednak CC, bo dziecku spadało tętno na ktg i wylądowałam na sali...doszlam do siebie bardzo szybko, na drugi dzień już byłam na nogach i miałam syna cały czas przy sobie...wiec teraz z kolei boję się porodu sn, bo nie wiem jak to wygląda, a tutaj już przynajmniej wiem czego się spodziewać i wiem, że to przetrwam 🙈😂😂
Ja byłam w połowie akcji na IP w 100%pewna,ze dostane coś na bóle i do domu 😁. Bardzo szybko szła akcja i tego się trzymam. Ja miałam akurat poród wstrzymywany ale tylko 5dni się udało. Wskazania : poród przedwczesny zagrażający, dysproporcja bliźniąt (że niby pierwszy szedł mniejszy a byli tacy sami wagowo, tylko wzrost 40 i 42cm)
 
reklama
Robicie jakieś przyjęcie ?ja sie ciesze że już po 😜
Tak, bo my robimy roczek z chrzcinami, więc będą rodzice i rodzeństwo - chrzestni :D żadnych babć, cioć itp, chociaż jedna babcia już się próbowała wprosić i wypytuje bardzo o chrzciny...i imprezka u nas w domu, żadnych fajerwerków, bo uważam, że syn jest na tyle mały, że nie potrzeba mu niewadomo czego i i tak nie będzie tego pamiętał 😝😊😁
 
Ja byłam w połowie akcji na IP w 100%pewna,ze dostane coś na bóle i do domu 😁. Bardzo szybko szła akcja i tego się trzymam. Ja miałam akurat poród wstrzymywany ale tylko 5dni się udało. Wskazania : poród przedwczesny zagrażający, dysproporcja bliźniąt (że niby pierwszy szedł mniejszy a byli tacy sami wagowo, tylko wzrost 40 i 42cm)
O kurde, nie dość, że takie przeboje to jeszcze bliźniaki?? Podziwiam! Ja urodziłam 5 dni przed terminem, ale jadąc do szpitala byłam pewna, że mnie tam zostawią do dnia porodu, bo rozwarcia prawie wcale i skurcze ustały jak mnie do ktg podłączyli...musialabyś widzieć moją minę jak lekarz przyszedł i powiedział, że będziemy ciąć i to teraz...zanim dotarło do mnie co się dzieje to już byłam na sali po znieczuleniu 🙈🙈
 
O kurde, nie dość, że takie przeboje to jeszcze bliźniaki?? Podziwiam! Ja urodziłam 5 dni przed terminem, ale jadąc do szpitala byłam pewna, że mnie tam zostawią do dnia porodu, bo rozwarcia prawie wcale i skurcze ustały jak mnie do ktg podłączyli...musialabyś widzieć moją minę jak lekarz przyszedł i powiedział, że będziemy ciąć i to teraz...zanim dotarło do mnie co się dzieje to już byłam na sali po znieczuleniu 🙈🙈
Ja rodziłam w 7mies. Więc skąd miałam wiedzieć, że to już 🤣🤣🤣? I teraz możesz się śmiać... Ale ja mam klaustrofobie, która bardzo uaktywnia mi się w ciąży i teraz uwaga! Jak pomyślę, że mam leżeć 1.5h na stole (tyle trwała pierwsza, nie wiem ile trwa pojedynczy poród cc) to dostaje gesiej skóry i paniki. Serio. Sama wiem jak to głupio brzmi ale nie mogę się pozbyć tych myśli...
 
U nas wiedzą już wszyscy, rodzice i teściowie wiedzieli po pierwszym usg, a reszta rodziny dowiedziała się tydzień temu, bo nie idzie już tego ukryć nawet 🙈🙈🙈😝
Ja wiem, że wszystko będzie dobrze i że mój bąbel się rozwija i rośnie jak na drożdżach 😁😁😁
Co do jedzenia to ja ostatnio stale na noc mam ochotę na chipsy 🙆🙆🙊
Mdłości trochę mi odpuściły, najbardziej jest odczuwam teraz jadąc samochodem, ale tylko jako pasażer...🤔🙄🙄
Ja mam wizytę w piątek u mojego lekarza i jestem ciekawa jak tam mój kruszon, mam też zamiar zapytać, czy po cc nie powinnam mieć z automatu skierowania na drugie cc, moja mama powiedziała, że na 99% takie dostanę i dobrze, bo boję się rodzić sn...😳😱😖
...aha, a jakby mój mąż dzień w dzień jeździł do rodziców, a mnie zostawiał samą to bym się spakowała i pojechała z synem do swoich rodziców, a do tego zasadziła mu takiego kopa, że by leciał dalej niż widział
O to macie już fajnie, że Rodzinka juz sie dowiedziała, ja powiem, ale wolę osobiście np.Siostrze, a mam Sis bliźniaczkę i jesteśmy zżyte, więc chce wtedy się mocno przytulić ❤. Zatem jakos we wrześniu.
To wizytujemy razem bo trz mam i w czwartek i piątek 😉.
Mi mdłości też przechodzą, znowu zmieniają się smaki, zrobilam sobie salatke i swój sosik i zonk sosik stały od lat nie smakował 😝. Ooo w piatek jakies humusowe chipsy jadlam o 23 😃😋.

Wrócił po 18 głodny od Mamusi, sam sobie obiad odgrzewał, ja obrazilam się. Jedynak, len, niczego go matka nie nauczyła. Nie potrafi nic ugotowac! Wiem, że jego matka starsza 84 lata, no ale do bycia egoiską to ogarnia świat. A on boi się jej zzawetowac i lata na każde gwizdniecie.
Ps. Właśnie rozwiesza sam swoje pranie😄.
 
Ja rodziłam w 7mies. Więc skąd miałam wiedzieć, że to już 🤣🤣🤣? I teraz możesz się śmiać... Ale ja mam klaustrofobie, która bardzo uaktywnia mi się w ciąży i teraz uwaga! Jak pomyślę, że mam leżeć 1.5h na stole (tyle trwała pierwsza, nie wiem ile trwa pojedynczy poród cc) to dostaje gesiej skóry i paniki. Serio. Sama wiem jak to głupio brzmi ale nie mogę się pozbyć tych myśli...
absolutnie nie mam zamiaru się śmiać, bo ja np panicznie boję się pająków, ćmy i motyli 🙈🙈🙈🙄🙄🙄 operacji też się bardzo bałam, ale jak tam wylądowałam to marzyłam tylko żeby usłyszeć płacz syna i jak go usłyszałam i zobaczyłam to już wszystko ze mnie zeszło i ten strach nie miał kompletnie żadnego znaczenia...bardziej to się boję kp i zastoju pokarmu niż cc 🙈🙈😳😂😂
 
O to macie już fajnie, że Rodzinka juz sie dowiedziała, ja powiem, ale wolę osobiście np.Siostrze, a mam Sis bliźniaczkę i jesteśmy zżyte, więc chce wtedy się mocno przytulić ❤. Zatem jakos we wrześniu.
To wizytujemy razem bo trz mam i w czwartek i piątek 😉.
Mi mdłości też przechodzą, znowu zmieniają się smaki, zrobilam sobie salatke i swój sosik i zonk sosik stały od lat nie smakował 😝. Ooo w piatek jakies humusowe chipsy jadlam o 23 😃😋.

Wrócił po 18 głodny od Mamusi, sam sobie obiad odgrzewał, ja obrazilam się. Jedynak, len, niczego go matka nie nauczyła. Nie potrafi nic ugotowac! Wiem, że jego matka starsza 84 lata, no ale do bycia egoiską to ogarnia świat. A on boi się jej zzawetowac i lata na każde gwizdniecie.
Ps. Właśnie rozwiesza sam swoje pranie😄.
No to faktycznie wizytujemy razem :D
U mnie już z USG będzie 11tc, więc pewnie bąbel już będzie widoczny w całej okazałości i może będzie fikołki robił :D
Co do męża to bez komentarza, po prostu dzieciak i totalnie nieodpowiedzialny maminsynek...a matka nie lepsza, skoro nie widzi nic złego w tym, że syn zamiast z żoną to czas z nią spędza...totalna egoistka...a ona wie o ciąży?? Bo jak tak to już wg brak słów i współczuję takiej teściowej...
 
Dziewczyny pod prysznicem wyczułam guza na prawej piersi, jest dosyć miękki przesuwalny ale spory, dałam swojemu pomacać mówi że go czuć jak tłuszczaka, ale po smyraniu zostaje mi czerwony ślad i boli.. Jutro dzwonię do rodzinnej ciekawe czy przez tego głupiego wirusa mnie przyjmie.. Czy powie ze to hormony w ciąży.., Trochę się boję.. Aż mi się płakać chce.., ☹
Spokojnie. To moze byc np torbiel. Ja mialam jakis rok temu a jak byłam u kontroli w czerwcu to okazało się że sam się wchlonal. A czemu do rodzinnej a nie na usg piersi?
 
No to faktycznie wizytujemy razem :D
U mnie już z USG będzie 11tc, więc pewnie bąbel już będzie widoczny w całej okazałości i może będzie fikołki robił :D
Co do męża to bez komentarza, po prostu dzieciak i totalnie nieodpowiedzialny maminsynek...a matka nie lepsza, skoro nie widzi nic złego w tym, że syn zamiast z żoną to czas z nią spędza...totalna egoistka...a ona wie o ciąży?? Bo jak tak to już wg brak słów i współczuję takiej teściowej...
O to u Ciebie będzie juz Dzidzia duża ❤.
Ale ja jestem blisko z USG mam dziś 10+2.

A Kochane to długa historia, ja postawilam weto oślub bo on ze względu na Mamusie chciał przekładać, to tak się wkurzyłam, ze dlam wybor albo ustalona data albo sie rozstajemy.
On jest zdominowany przez matke, wszyscy to widza...! A ona nie wie o ciąży, egoistka myśli tylko o sobie, wazy 103kg, ma 160cm wzrostu i 23.09 idzie na operację endoprotezy w kolanie, wiec uważa że swiat kręci się w okol niej.
Unikam jej i powiedziałam mu że potrzebuje spokoju i nie wybieram się do jego matki.
 
reklama
Do góry