reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny pod prysznicem wyczułam guza na prawej piersi, jest dosyć miękki przesuwalny ale spory, dałam swojemu pomacać mówi że go czuć jak tłuszczaka, ale po smyraniu zostaje mi czerwony ślad i boli.. Jutro dzwonię do rodzinnej ciekawe czy przez tego głupiego wirusa mnie przyjmie.. Czy powie ze to hormony w ciąży.., Trochę się boję.. Aż mi się płakać chce.., ☹️
 
a dlaczego nie wolno malowac wlosow do 12 tygodnia? Ja skurat w 12 jestem zapisana i ide a we wtorek lece na przedluzenie żelem paznokci
Moja lekarka mi odradzila, bo spytałam ja o to na 1 wizycie. Powiedziała I trymestr to...(mądry termin) dot.ze u Dzidzi wszystko powstaje, dlatego ja spokojnie dam radę 😃. Przy paznokciach chodzi o zapachy, by nie wdychac tych zapachów, ale ja nie potrzebuje ich terwz malować, chciałam tylko zająć się pedicure i przy okazji pomyślałam o zmianie koloru paznokci, narazie po prostu zmyję.
 
Czytałam gdzieś podejście, że dobrze jest powiedzieć już od początku, bo nawet jak się straci ciążę to nie oznacza dla nas, że dziecka nie było, a otoczenie może nie zrozumieć skąd smutek, o co chodzi. Tak to też szacunek dla tej małej istotki. Moi bliscy dowiedzieli się w trakcie 5 i 6 tygodnia
U mnie też większość najbliższych osób dowiedziała się szybko reszta znajomych i dalsza rodzina usłyszała tą nowinę kilka dni temu,wychodzę z założenia że jak ma być dobrze to będzie niezależnie czy się komuś powie czy nie ;)
 
Mamuśka, bierz się w garść, bo przez kolano przełożę! Wszystko będzie dobrze. Twoje samopoczucie i Twoje nastawienie ma ogromny wpływ na rozwój wydarzeń. Tak więc głowa do góry, zagryź zęby i myśl pozytywnie! ❤

Co do wqrzających mężów.. ja swojego czasem mam ochotę gwoździami przybic do ściany za uszy, ale to tak, żeby każdy ruch sprawił mu ból, żeby wiedział, że nie może nawet oddechu złapać 🤣
Córka też potrafi dać mi w kość, szczegolnie rano przed szkołą i też mam wtedy mordercze myśli 🤣

A jeśli chodzi o jedzenie, to właśnie idę gotować jajka, bo mam ogromną ochotę na kanapkę z jajkiem i ketchupem 😍
A propo zachcianek, to jabłka wciągam kilogramami. A że dziś już wszystkie zjadłam, a sklepy zamknięte, to z rozpaczą dzwonilam do sąsiadki o choć 1 jabłko, bo normalnie bym umarła, gdybym go nie zjadla 🤦‍♀️

Mój Mąż non stop jeździ do matki swojej. Mieszka 20 min drogi tramwajem a z 10 samochodem. Szlak mnie trafia, bo siedzę sama, a on poszedł na rower i oczuwicie u mamusi wylądował!!! Pytam czy odkurzy, bo czekam 2 tygodnie az dokona tego TURBO wyczynu, a On ze zaraz bo jutro i we wtorek jest i matki! No zagotowslam się, powiedziałam nie ma na noc sprzatania! Jutro masz odkurzyc!

Leń! 😡 u mamusi potrafi sprzatac, tylko nie tu!!!!!
 
@Patii_666 w poprzedniej ciąży w 9 tygodniu wyskoczyło mi też takie coś. Gin powiedział, że to gruczoł mleczny. USG to potwierdziło. Po jakim czasie się samo wchłonęło a wyskoczyło pod pachą nad drugą piersią i mam to do tej pory, bo też cały czas karmię i odciągam na zapas. To też jest gruczoł mleczny. Wiem jakie to stresujące. Może zadzwoń do swojego lekarza i poproś o skierowanie na usg.
 
reklama
Dziewczyny pod prysznicem wyczułam guza na prawej piersi, jest dosyć miękki przesuwalny ale spory, dałam swojemu pomacać mówi że go czuć jak tłuszczaka, ale po smyraniu zostaje mi czerwony ślad i boli.. Jutro dzwonię do rodzinnej ciekawe czy przez tego głupiego wirusa mnie przyjmie.. Czy powie ze to hormony w ciąży.., Trochę się boję.. Aż mi się płakać chce.., ☹
Też wyczułam kiedyś u siebie guzka. Też się wystraszyłam. Umówiłam się na usg piersi i okazało się, że to po prostu mocno gruczołowa budowa. :)
 
Do góry