reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ale Wam zazdroszczę ze macie checi na coś, moj maz pojechal po pizze ale chęci brak, dziś zrobilam na obiad łazanki i krokiety z sosem pieczarkowym e tam kanapke dalam rade tylko zjesc 🤷‍♀️ przez zgage eh popijam tylko kefir cale dnie 😁
Dzis przyszla sąsiadka i mowi ale zeszczuplalas modela a ja sobie mysle zobaczysz mnie za 5 miesięcy 🤣🤣🤣 myslalam ze brzuszek wiekszy a tu ooo hehe
 
Dziewczymy pytanie robicie sobie manicure albo pedicure lakierem? Mam ten top: killys bio utwardzacz baza i myślę czy przy otwartym oknie można pomalować najpierw top, lakier i top? 💅
Lekarka powiedziała, ze do 12 tygodnia nie wolno malować włosów. A co z paznokciami 🤔? Ponoć chodzi o zapachy.

Ja sobie normalnie w domu hybrydy robię.
 
Dziewczymy pytanie robicie sobie manicure albo pedicure lakierem? Mam ten top: killys bio utwardzacz baza i myślę czy przy otwartym oknie można pomalować najpierw top, lakier i top? 💅
Lekarka powiedziała, ze do 12 tygodnia nie wolno malować włosów. A co z paznokciami 🤔? Ponoć chodzi o zapachy.
a dlaczego nie wolno malowac wlosow do 12 tygodnia? Ja skurat w 12 jestem zapisana i ide a we wtorek lece na przedluzenie żelem paznokci
 
reklama
Mnie bolalo w ciąży z synem ciągle ale to raczej jelita bo wtedy sobie nie zalowalam jedzenia :) teraz jest inaczej nie mogę za bardzo jesc i jelita zdrowsze
No właśnie ja tez stopuje z zarciem. Jak tylko zjem cos tłustszego albo np jak dzis pizze to muli mnie strasznie. Mam wrazenie ze mi sie jelita skręcają. Koniec z ciezkostrawnymi rzeczami . Mdłości niestety sie nasiliły 😶🤢
 
Do góry