reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
[/QUOTE]
Dziewczyny mi dziś się śniła córunia, taka grzeczna i kochana 😍 spała w nosidełku ❤️ Czy któraś z was śpi jeszcze czasem na brzuchu?🤔

Też śpię na brzuchu czasem.
Jadę właśnie robić badania na cytomegalię, bo trochę się przestraszyłam i dała mi skierowanie, ale podobno wiedza i tak nic nie da. Nie śpię od 50 min a już nie mogę wytrzymać z głodu :D. Najgorzej, że po badaniu jeszcze do pracy, ale na szczęście ostatni dzień i l4. :)
 
Mi się dziś śniło, że wypadłam z auta a samochód poleciał prosto do jakiegoś jeziora. A stary się na mnie darł, że moja wina i zła byłam na niego jak wstałam.


Dziewczyny, a ciąży powinny super rosnąć włosy a mi wypadają strasznie. Co robić??

Tez tak macie, że jak wstajecie na pierwsze siku pi nocy ciągnie coś w brzuchu? Masakra zawsze rano mam taki jeden skurcz dość bolący..
Tez tak mam z sikaniem, że po siku mnie ciągnie, kłuje itp. Dzis obudziło nie kłucie po lewej sronie, nie wiem czy to wzdęcia, bo one mi tak "chodzą", a ja dużo leżę to ciężko im się wydostać.
Martwię się, bo widzę w toalecie, że mocz jest zarożowiony, albo z takim brunatnym nalotem. Nie wiem co mysleć i ciągle myslę. Wczoraj na USG wszystko jest w porządku, ale skąd to plamienie tylko w nocy?
 
reklama
Do góry