reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a powiedzcie (wiem że był temat juz ale w ramach przypomnienia) prenatalne robicie tylko USG czy badanie krwi tez? A i jeszcze zastanawiam się czy prenatalne robi się przez pochwe czy już przez brzuch?
 
Czytalam trochę o witaminach w ciazy i powiem wam ze na rynku tak naprawdę to jest garstka ttch dobrych preparatów reszta to jakas masakra. Szukalam opini właśnie na temat swoich suplementów które zamierzam kupić na drugi trymestr i jest ok. Bierzesz i tak naprawde nie wiesz co 🤷‍♀️
Mi też moja gin poleciła Femibion 1, choć ja już brałam „0” w czasie starań a potem od razu przeszłam na „1”.
 
Ja tak mam.
Nie jestem w stanie wody przełknąć, a nie miałam z tym problemu.
Teraz woda z cytryną i miodem najlepiej wchodzi
Ja też tak mam... wcześniej piłam bez problemu 1,5l - 2l dziennie, a teraz kiedy szczególnie jest potrzeba dużego nawodnienia to woda ledwo mi wchodzi 🤷🏻‍♀️ Ja teraz też pije tylko wodę z cytryną, z miodem nie próbowałam ale też brzmi dobrze 🤗
 
reklama
Ma ktoras tak ,ze po wodzie na wymioty ciągnie? Zawsze piłam ponad 2 litry wody, a teraz biorę łyka i masakra odrazu wymioty ... co tu pić
Mialam tak samo dlatego piłam chociaż gazowana, piłam przez dobre parę dni bardzo mało wody miałam straszne problemy z sercem kolatalo, puls wysoki, teraz naszczescie już mi woda wchodzi nie mogę za to na gazowana patrzeć 🤷🏼‍♀️ to co ja przechodzę ze smakami to wysiadam.. 😜😱
 
Do góry