reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny a powiedzcie (wiem że był temat juz ale w ramach przypomnienia) prenatalne robicie tylko USG czy badanie krwi tez? A i jeszcze zastanawiam się czy prenatalne robi się przez pochwe czy już przez brzuch?
Ja robię tylko usg chodź wącham się co do krwi ale to kosztuje u nas 200e dosyć sporo, w pierwszej robiłam, teraz się wacham. A usg przez brzuch
 
reklama
Wiesz co cukier miałam w normie ale zawsze przy górnej granicy... Dopiero teraz taki mi wyskoczył wizytę mam we wtorek to dopytam co z tym robić. A Tobie lekarz co powiedział?

Lekarz prowadzący skierował mnie na tą krzywą i powiedział, że jeśli coś będzie poza normą to mam iść do diabetologa, który dobierze odpowiednią dietę. Będę się dopiero umawiała...
Daj znać jak będziesz po wizycie :);)
Miejmy nadzieję, że wystarczy zwrócić większą uwagę na to co jemy i wszystko będzie ok :)
 
Mogę spytać masz męża Polaka? Mieszkasz w pl? Ja uwielbiam baklawe jedliśmy parę dni temu palce lizać, w pierwszej ciąży to jadłam w dniu porodu jak skurcze miałam 🤷🏼‍♀️😜
Tak tak Polak, mieszkamy w Warszawie, ale ostanio oglądaliśmy serial Fauda na Netflix i tak sie nakrecił na takie słodkości, a ja sama pity do humusu robiłam 😂😂😂. Takie inspiracje 😃😋
 
Dziewczyny tak więc potwierdzone dołączam do was z terminem 14.04. Ogolnie fatalnie sie czuje a majac półrocznego bąbla nie moge sobie pozwolić na odpoczynek tyle ile bym chciala. Dostalam skierowanie na badania krwi oraz juz na prenatalne by sie zarejestrować. Wszystko na nfz. Mam świetną ginekolog i bedzie prowadzila moja czwarta ciążę
 
Miałam sen, że poroniłam. Dużo krwi, bólu 😐 caly sen pakowałam się do szpitala i przez telefon próbowałam powiedzieć staremu, co się stało, ale przez gardło mi nie przechodziło 😐
Te sny są chore 😫😫😫
 
Dzień dobry mamusie😘😘😘
Jak tylko dziś wstałam męczy mnie jedno pytanie. Jak To jest z wyborem lekarza i położnej? 7 września mam wizytę na NFZ i będą mi kartę ciąży zakładać, ale 8 mam prywatną wizytę u lekarki, która poznałam przy drugim poronieniu w szpitalu i do Niej też chodziłam na wizyty kontrolne itp.
Teraz myślę, że jeśli doktor z NFZ nie przyjmuje w szpitalu, nie odbiera porodów to czy później mogę zmienić na ta prywatną ginekolog?
Nie mam zielonego pojęcia jak to dziala😥🙈
 
Dzień dobry mamusie😘😘😘
Jak tylko dziś wstałam męczy mnie jedno pytanie. Jak To jest z wyborem lekarza i położnej? 7 września mam wizytę na NFZ i będą mi kartę ciąży zakładać, ale 8 mam prywatną wizytę u lekarki, która poznałam przy drugim poronieniu w szpitalu i do Niej też chodziłam na wizyty kontrolne itp.
Teraz myślę, że jeśli doktor z NFZ nie przyjmuje w szpitalu, nie odbiera porodów to czy później mogę zmienić na ta prywatną ginekolog?
Nie mam zielonego pojęcia jak to dziala😥🙈
Powiem Ci ja idę poprostu do lekarza i sobie do niego chodzę do końca do tego co chce zeby prowadził ciążę, ja akurat mam ordynatora szpitala położnej nie wybierałam poprostu poszłam na porod i tyle😁 a poród 1 i tak odbieral mi ktoś inny nawet 3 lekarzy
Ale z tego co wiem czesto dziewczyny wybierają polozna ja chyba poprostu zapytam mojego lekarza czy poprowadzi moja ciaze i tak bede miec cc wiec chyba zbytnio o polozna moze nie muszę sie martwic 🤷‍♀️
 
Miałam sen, że poroniłam. Dużo krwi, bólu 😐 caly sen pakowałam się do szpitala i przez telefon próbowałam powiedzieć staremu, co się stało, ale przez gardło mi nie przechodziło 😐
Te sny są chore 😫😫😫
Ja tez dzisiaj mialam podobne sny... 🙄. Ach i przez to pół nocy nie spałam... Chciałabym już być w 13tyg...
 
Miałam sen, że poroniłam. Dużo krwi, bólu 😐 caly sen pakowałam się do szpitala i przez telefon próbowałam powiedzieć staremu, co się stało, ale przez gardło mi nie przechodziło 😐
Te sny są chore 😫😫😫
Mi się dziś śniło, że wypadłam z auta a samochód poleciał prosto do jakiegoś jeziora. A stary się na mnie darł, że moja wina i zła byłam na niego jak wstałam.


Dziewczyny, a ciąży powinny super rosnąć włosy a mi wypadają strasznie. Co robić??

Tez tak macie, że jak wstajecie na pierwsze siku pi nocy ciągnie coś w brzuchu? Masakra zawsze rano mam taki jeden skurcz dość bolący..
 
reklama
A ja jestem odwrótowiec i jak przed ciaza mi sie ciagle coś sni tak teraz nie pamiętam 😁😁😁 za to pędziłam rano do lazienki bo myslalam ze spedze przyjemne chwile nad woda ale na szczęście obyło sie bez 😁
 
Do góry