reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Czytalam trochę o witaminach w ciazy i powiem wam ze na rynku tak naprawdę to jest garstka ttch dobrych preparatów reszta to jakas masakra. Szukalam opini właśnie na temat swoich suplementów które zamierzam kupić na drugi trymestr i jest ok. Bierzesz i tak naprawde nie wiesz co 🤷‍♀️
 
Przyznam, że nie słyszałam 😃.
Tętno Dzidzi się może wahać.
Moja Dzidzia zaczęła od 115, dalej 170, potem 159, dziś 145. Skonsultowałam to z prowadzącą lekarka i potwierdziła dziś, że to normalne. 😊
Tak tak zapewne to taka teoria wyssana z palca jak z zachciankami hehehe
Na różnych etapach może byc różne tętno🥰 ja dziś chyba dopiero uwierzyłam ze jesten w ciąży 😁🥰
 
reklama
Czytalam trochę o witaminach w ciazy i powiem wam ze na rynku tak naprawdę to jest garstka ttch dobrych preparatów reszta to jakas masakra. Szukalam opini właśnie na temat swoich suplementów które zamierzam kupić na drugi trymestr i jest ok. Bierzesz i tak naprawde nie wiesz co 🤷‍♀️
Mi lekarka wskazala: najpierw Pergna Start, teraz Femibion 1, Folian (solgar).
 
Do góry