reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a macie takie bezdechy? W sensie niby siedzę i oddycham normlanie a za chwilę tak jakbym nie miała powietrza i muszę takie głębokie oddechy brać. Wczoraj miałam tak jak się położyłam po całym dniu pracy na lewym boku ciężko mi było leżeć tak duszno. 🙄🙄🙄
 
Ja Wam dziewczyny współczuję obaw i lęków , tak Was czytam i ja to chyba nawiedzona jestem bo nie doszukuje się niczego ;) czy dziś mam objawy czy nie mam , co to mi da? Korzystam z tego że w miarę dobrze się czuję i poprostu żyję spokojnie od wizyty do wizyty Wam życzę tego samego :).

Ewela a dali Ci jakieś lekarstwa? Robili USG? Już lepiej mniej boli?
 
Co do twardnienia brzucha to ja w środę przed wizyta miałam biegunkę i jakoś od razu tez macica zaczęła mnie lekko cisnąć. Jak sie położyłam na plecach i dotknęłam brzucha to miałam pod ręka taka twardawa kulkę na wysokości właśnie macicy. Nie panikuje, pozniej na wizycie wszystko ok było, zapomniałam nawet o to spytać. W pierwszej ciazy miałam tak samo. Ale nie wiedziałam wtedy jeszcze o co chodzi i dopiero jak sie naczytałam neta to ok.15 tygodnia zczailam, ze to twardnienia i mogą być niebezpieczne. Jednak z szyjka nic sie nie działo, wiec lekarz stwierdził, ze taki mój urok, żebym nie czytałam neta i tego, ze niby do 10 razy dziennie tylko może twardniec, odstawił mi luteinę, nospy tez nie zalecał zbyt często i przeszłam z twardnieniami cała ciąże, a nawet 10 dni po terminie, wywołanie porodu nie zadziałało i cc było😉
 
Ja Wam dziewczyny współczuję obaw i lęków , tak Was czytam i ja to chyba nawiedzona jestem bo nie doszukuje się niczego ;) czy dziś mam objawy czy nie mam , co to mi da? Korzystam z tego że w miarę dobrze się czuję i poprostu żyję spokojnie od wizyty do wizyty Wam życzę tego samego :).

Ewela a dali Ci jakieś lekarstwa? Robili USG? Już lepiej mniej boli?
robili usg wszystkiego od cycków po nerki itd .... nic nie zapisali skoro wszystko ok nie widza potrzeby ... trochę jeszcze cmi ale odpoczywam wiec może będzie ok
 
reklama
Do góry