reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Masz racje. Ja dziś z rana wariowalam bo z głupoty zrobiłam test, A tam bledsza kreska wyszła. W pracy już mnie brzuch bolał, piersi przestały boleć, już powiedziałam szefowej że chyba szykuje się na najgorsze, nawet bekse walnelam...Po pracy zrobiłam test A tu znów piękna gruba krecha, nagle piersi bolą, że znów dotknąć się nie mogę.
I Właśnie pierwszy raz wymiotowalam. Mój Tak się popsikal perfumem, że nie wytrzymalam.
A teraz fruwam normalnie że szczęścia bo głupota wyszła z glowy 🙈😂
Paranoiczki normalnie. Bo gdyby nas tak z boku posłuchać, to naprawdę jak byśmy miały rozdwojenie jaźni 🤣
 
reklama
Ewelina ja kiedyś miałam podobny ból, ale po lewej stronie. Zaraz jak sie żebra kończyły. Później to mnie bolał juz cały brzuch, aż skręcało. Mąż mnie siłą wziął do szpitala. Tam nic nie wymyślili. A później doszłam sama co to było. Awokado. Okazało się, że nie mogę go jeść, bo za każdym razem mam takie przeboje.
 
Piszecie Dziewczyny jak szalone, po powrocie z pracy nie jestem w stanie Was nadrobić 😱

Dzisiaj znowu w głowie jakies głupie rzeczy mi siedziały i zrobiłam jeszcze raz test ciążowy - wyszły dwie grube kreski takze mam nadzieje ze wszystko dobrze ❤️

Jakie plany u Was na weekend ?
 
Piszecie Dziewczyny jak szalone, po powrocie z pracy nie jestem w stanie Was nadrobić 😱

Dzisiaj znowu w głowie jakies głupie rzeczy mi siedziały i zrobiłam jeszcze raz test ciążowy - wyszły dwie grube kreski takze mam nadzieje ze wszystko dobrze ❤️

Jakie plany u Was na weekend ?
Ja upiekę szybkie ciasto i będę legac... 🤪Z dziećmi.. Ottt taki weekend
 
reklama
Do góry