reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U mnie dziś 8+0. Myślisz, że z tą tarczyca mogę spokojnie czekać do wizyty 18.09? Stresuje się. Na tą infekcje w moczu już biorę urosept
Wiesz co ja bym zadzwoniła do gin...niestety lekarzem nie jestem.... Ale zawsze dla pewności ona by coś powiedziała.. Przecież, może tobie e - recepte wystawic bez konieczności wizyty
 
to nie robili Ci usg przed lyzecxkowaniem? Podobno zawsze jeszcze dla pewności robią to dziwne, że nie widzieli drugiego pęcherzyka i zarodka, bo z tego co piszesz to już musiałby być widoczny skoro jedno zostało... W życiu się z czymś takim nie spotkałam, ale widocznie nie wszystko da się wyjaśnić...
Nie. Mylisz się. Ja przerabiałam ciążę bliźniaczą w listopadzie. Jedno poroniłam 2 listopada, zaś po 2 tygodniach okazało się, że jest jeszcze 1 zarodek, poza macicą, który już trzeba było usunąć laparoskopowo. Byłam cały czas pod kontrolą dzięki bogu. I właśnie dlatego pilnuje się bety.
 
Odczuwasz jakieś skutki w czasie ciąży?

Jak nie urok to sraczka. Ja nie wiem, co mnie jeszcze czeka. Jeszcze, żebym czula się jakoś źle, coby wskazywało, że cos sie dzieje, żebym mogła to sprawdzić wcześniej, ale nic. Kompletnie 😐
Choroby tarczycy raczej nie daja zadnych objawow,przy takim wyniku zrob se od razu przed wizyta ft3 i ft4 bo o to napewno bedzie pytal endo ,wyjdzue ci czy masz niedoczynnosc subkliniczna czy tez hashimoto itp szukaj szybciutko lekarza
 
Jeszcze zrob sobie witamine d3 i wit b12 ft4 ft3 tsh anty tpo (jezeli wiesz ze masz niedoczynnosc to samo ft4 i tsh starcza szkoda kasy na ft3)
 
Ja też ostatnio jak byłam u lekarza nic nie mówił o tej i nie zlecił teraz. Ale myślę że reczej wie co robi...nigdy nie miałam problemów albo złych wyników tarczycy.
 
Ja też ostatnio jak byłam u lekarza nic nie mówił o tej i nie zlecił teraz. Ale myślę że reczej wie co robi...nigdy nie miałam problemów albo złych wyników tarczycy.
Ja tez nigdy nie mialam chorej tarczycy ,a tu nagle okazuje się że mam niedoczynnosc. Choroba książek nie czyta i dzis jestes zdrowa a jutro mozesz byc chora🤷‍♀️
 
Ja też ostatnio jak byłam u lekarza nic nie mówił o tej i nie zlecił teraz. Ale myślę że reczej wie co robi...nigdy nie miałam problemów albo złych wyników tarczycy.
Ja też nigdy nie miałam. Zawsze miałam wszystko w normie, a tu teraz taki kwiatek. Wysokość wskazuje raczej na niedoczynność, a ja jestem chuda jak patyk. Nie mam problemów z nadwagą.. 😐
 
Cześć kobietki mi się dzień nie zaczął fajnie leżę na sor .... brzuch mnie bolał trzy godziny płakałam z bólu 😓😢😢 pojechałam i mam .... nie wiem co mam ... czekam na masę wyników
E1E82096-42DC-46A0-885D-F21C8F206632.jpeg
 
reklama
Do góry