reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Zgadzam się.. Mój gin mi przepisał odrazu tabletki.. Jeszcze nie robiłam badań tsh ide 7. 09. Ale dwa miesiące temu po stracie miałam wysokie tsh.. Chociaż nie aż tak bardzo bo 3.47.ale jednak
Odczuwasz jakieś skutki w czasie ciąży?

Jak nie urok to sraczka. Ja nie wiem, co mnie jeszcze czeka. Jeszcze, żebym czula się jakoś źle, coby wskazywało, że cos sie dzieje, żebym mogła to sprawdzić wcześniej, ale nic. Kompletnie 😐
 
reklama
Odczuwasz jakieś skutki w czasie ciąży?

Jak nie urok to sraczka. Ja nie wiem, co mnie jeszcze czeka. Jeszcze, żebym czula się jakoś źle, coby wskazywało, że cos sie dzieje, żebym mogła to sprawdzić wcześniej, ale nic. Kompletnie 😐
Nie kochana.. Ja to w szoku byłam.. Mam dwójkę dzuevi i nigdy nie brałam tyle leków ci w tej ciazyv...... Nie wiem czy wysokie tsh miało wpływ na poronienie... Ale moja nmgin odrazu kazała brać leki więc chyba miało to coś wspólnego
 
Nie kochana.. Ja to w szoku byłam.. Mam dwójkę dzuevi i nigdy nie brałam tyle leków ci w tej ciazyv...... Nie wiem czy wysokie tsh miało wpływ na poronienie... Ale moja nmgin odrazu kazała brać leki więc chyba miało to coś wspólnego
I jak teraz znosisz ciążę? Przypomnij, ktory masz tydzień?
 
Z dzidzia wszystko ok , ma już 1,11 cm . Czyli rośnie. Serduszko bije. Ale zgasiła mnie ciągle mówiła o mojej nadwadze itd zaczęła wyolbrzymiać, a przecież mam są sobą dwie ciąże, zaczęła straszyć że to ciąża wysokiego ryzyka przez moją tak dużą nadwagę itd powiedziała że mam prywatnie sobie zrobić badania prenatalne bo mam 30 lat więc prywatnie czyli to USG genetyczne i test pappa a u nas to kosztuje aż 460 zł. Jestem załamana nie wiem czy robić czy zmienić lekarza czy co robić. Niby nie jest to obowiązkowe ale powiedziała że jak dziecko będzie chore to już moja odpowiedzialność bo po to właśnie jest te badanie prenatalne... Co wy byście zrobiły na moim miejscu?
Hm,wiesz moze inny lekarz to samo powie,nie wiem jaka masz nadwage,ja tez jestem troszke grubsza,i jakby mi zaczela tak mowic to bym sie zastanawiala co zrobic by zmniejszyc ryzyko.a dokladnie dlaczego masz ryzko przez nadwage?bo moze byc cukrzyca?albo cos z hormonami?ciekawi mnie o co jej konkretnie chodzi
 
Ile u was kosztują prenatalne? U nas widzę samo USG genetyczne 300 zł a z testem pappa to już 460 zł. Jestem załamana
W uk one chyba sa za darmo,biora krew i robia usg to chyba to jest.ale ja poniewaz mam 36 rozwazam zrobienie testu Harmony za 400f i to tez jest dla mnie duzy koszt
 
Tylko u mnie bylo już ciałko żółtkowe. Czt nie powinien być już okrągły?
A czy przez przypadek sobie nie wymyślasz? Gdyby cos lekarza niepokoilo to by powiedział
Dziewczyny nie wymyslajcie problemow tam gdzie ich nie ma, nie wejdziemy do macicy i nie powiemy rosnij szybciej dzieciątko bo martwie sie ze jeszcze Cie nie ma, nie rozciagniemy pecherzyka na ksztalt idealnego kolka, mamy czas a pewne rzeczy sa niezalezne od nas takim stresem to tylko nie potrzebnie stresujemy siebie i innych bo np ja zaczelam myśleć teraz nad pecherzykiem co mi nawet nie przyszlo to do glowy by sie zamartwiać :/
 
reklama
Do góry